„Wiem, co podpisuję!” Zaproszenie na ważne spotkanie w ramach kampanii

Zapraszamy Seniorów do wzięcia udziału w akcji edukacyjno-informacyjnej, prowadzonej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej pod hasłem „Wiem co podpisuję”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

11 czerwca o 9:00 w sali Sezam WDK odbędzie się spotkanie, na którym pracownicy Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Lublinie, w ramach kampanii „Wiem, co podpisuję”, doradzą, na co zwracać uwagę, gdy zawieramy umowę w domu, kiedy możemy od niej odstąpić, jak dochodzić roszczeń. Zajęcia mają formę wykładu, podczas którego w przystępny sposób zostaną przedstawione typowe praktyki nieuczciwych sprzedawców. Pracownicy UKE pokażą także jak się przed nimi bronić.

Akcja jest skierowana do osób zawierających umowy, szczególnie do seniorów. To oni są najczęściej ofiarami nieuczciwych przedstawicieli handlowych reprezentujących operatorów. Co zrobić, żeby nie zostać oszukanym?

Zajęcia są prowadzone przez osoby na co dzień zajmujące się sprawami konsumenckimi w UKE, istnieje zatem możliwość zadawania pytań czy też konsultacji w sprawach indywidualnych. Organizatorzy zdecydowanie preferują taką aktywną formę prowadzenia spotkań, co umożliwia uczestnikom bieżące wyjaśnianie interesujących ich zagadnień.

W trakcie spotkania będzie wyświetlony film edukacyjny, przygotowany na potrzeby kampanii. Film dostępny jest także na stronie internetowej pod adresem: http://cik.uke.gov.pl/edukacjatop/wiem-co-podpisuje/materialy-edukacyjne/film-edukacyjny,3.html

Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi materiałami dotyczącymi akcji, dostępnymi na stronie internetowej UKE w zakładce Centrum Informacji Konsumenckiej.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Zapraszamy 11 czerwca 2019 r. do sali Sezam WDK na godzinę 9:00.

Skip to content