Wielkanocne paczki dla potrzebujących

Czterdzieści wypełnionych po brzegi paczek świątecznych przekazał Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej o. Marek Nowacki proboszcz parafii św. Ludwika we Włodawie. W poniedziałek dary trafiły do najbardziej potrzebujących rodzin.

Parafia św. Ludwika we Włodawie aktywnie włączyła się w zorganizowaną przez Caritas przedświąteczną zbiórkę darów dla potrzebujących.

– Przekazane przez parafialną grupę Caritas paczki natychmiast za pośrednictwem pracowników MOPS trafiły do najbardziej potrzebujących rodzin. Dziękuję Przeorowi klasztoru Paulinów ojcu Markowi, wolontariuszom i wszystkim, którzy włączyli się w akcje – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Paczki zapakowane w specjalnie przygotowane torby można było zostawić w klasztorze do Niedzieli Palmowej. Znalazły się w nich między innymi produkty o długim terminie przydatności do spożycia, kawa, herbata i słodycze. Następnego dnia dary dostarczono do włodawskiego MOPS-u, którego pracownicy od razu przekazali je potrzebującym. Obdarowani nie kryli wzruszenia i nie szczędzili słów wdzięczności.

UM Włodawa

1 Komentarz do "Wielkanocne paczki dla potrzebujących"

 1. W parafii NSJ przygotowano 68 paczek, które również trafiły do potrzebujących.

  • ale licytacja, może jeszcze inne wyznania się dorzucą

   • Zawsze się znajdzie jakaś maruda. Jak się zorganizuje jakąś akcję – źle, nie zorganizuje się też źle. Jest to akcja Caritasu w którą włączyli się zwykli ludzie, którzy chcą pomóc zwykłym ludziom, coś jest w tym złego?

    • o to to! ludziom zwłaszcza w tym naszym zaścianku nigdy nie dogodzisz. co by sie nie działo bedą ujadać “włodawskie marudy”

 2. Niech nie wie lewa ręką co czyni prawa

 3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.