Wiadomo, jak będą wyglądać bloki z mieszkaniami wybudowanymi w ramach SIM

W mieście, w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej (SIM), powstaną mieszkania czynszowe dla rodzin, których nie stać na kredyt. Wybuduje je spółka SIM Lubelskie (z siedzibą w Kraśniku), w której nadbużańskie miasteczko ma udziały. Burmistrz zaprezentował koncepcję urbanistyczno-architektoniczną bloków z lokalami o umiarkowanym czynszu.

Powstaną na działce miejskiej na rogu ulic Długa i Tartaczna. Już wiadomo, że w planach jest budowa 36 nowoczesnych mieszkań.

– To nasza odpowiedź na potrzeby lokalnej społeczności. Bądźcie gotowi na nowoczesne rozwiązania mieszkaniowe! – mówi burmistrz Wiesław Muszyński. – Niedługo spotkanie władz Spółki SIM Lubelskie z radnymi Rady Miejskiej Włodawa, następnie odbędzie się spotkanie otwarte z mieszkańcami, po czym rozpoczną się wstępne zapisy tych, którzy będą zainteresowani takim mieszkaniem. Przypomnę, że program ten jest dedykowany mieszkańcom, których nie stać na własne “M” oraz tym, którzy nie mają zdolności kredytowej na zakup własnego mieszkania.

Mieszkania SIM-owe będzie można z czasem wykupić na własność

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

4 komentarzy "Wiadomo, jak będą wyglądać bloki z mieszkaniami wybudowanymi w ramach SIM"

  1. Kolejny patoprojekt podobny 500+

  2. Inwestycja z widokiem na zakład pogrzebowy i biedronkę. Może lokalny biznesmen budowlany wcześniej postawi blok pośrodku terenu po byłym tartaku jeżeli tylko plan miejscowy zakłada taki obiekt pośrodku jak od Długiej można?

  3. Kiedy miejska stacja paliw i kiedy Północna obwodnica Włodawy? Kiedy spółdzielnia mieszkaniowa zacznie budować mieszkania na wynajem? Kiedy kocioł na biomasę w ciepłowni miejskiej? Kiedy MZC zacznie zarabiać na sprzedaży surowców wtórnych, a nie tylko na podwyższaniu opłat? Przecież śmieci, to dochodowy biznes.

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content