W parach z promilami

Kolejne pary, tym razem nietrzeźwych rowerzystów, zatrzymali policjanci w powiecie włodawskim. Kierujący rowerem 20 latek miał ponad promil alkoholu, a jego 18 letnia koleżanka nieco więcej. Po dwa promile miała też para cyklistów, która nad jeziorem w Okunince nie trzymała prostego toru jazdy. Pijani cykliści zostali ukarani mandatem w wysokości 2,5 tys. zł.

Dziś nad ranem patrol z włodawskiej komendy zatrzymał do kontroli parę rowerzystów, których styl jazdy wskazywał, że mogą być nietrzeźwi. Kierujący rowerem 20 latek z gminy Włodawa wydmuchał ponad promil alkoholu, a jego 18 letnia koleżanka z gminy Hanna  miała nieco więcej alkoholu w organizmie.

Inna para rowerzystów w niedziele wpadła w ręce włodawskich patrolowców w Okunince, którzy  zauważyli rowerzystów nietrzymających prawidłowego toru jazdy.  39-latek z Włodawy kierował rowerem mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie, zaś  jego 38-letnia partnerka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Pary ukarano mandatami po 2500 złotych.

Apelujemy o rozsądek! Nietrzeźwy kierujący to zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego!
 

podinspektor Bożena Szymańska
KPP Włodawa

2 komentarzy "W parach z promilami"

  1. ach!!!! gdyby dzielni ,,białoczapkowani”potrafili obdarować mandatami szalonych motocyklistów w Okunince…..i na drodze z Włodawy do Adampola…może wiadomo byłoby, że mają j..ja……

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content