W ciągu doby zatrzymali 4 poszukiwanych

Włodawscy policjanci zatrzymali 4 mężczyzn, którzy ukrywali się przed organami ścigania. Mieszkańcy powiatu w wieku od 25 do 52 lat poszukiwani byli przez włodawski sąd. Teraz najbliższy czas spędzą w więzieniu, gdzie odbędą zasądzone kary.

Policjanci zatrzymali 4 poszukiwanych ukrywających się przed organami ścigania. Dwóch z nich zostało zatrzymanych przez włodawskich kryminalnych. 32-latek z gminy Hanna poszukiwany był przez włodawski sąd za spowodowanie wypadku komunikacyjnego, do odsiadki ma 1 rok 4 miesięcy. Z kolei 52-latek z gminy Urszulin miał na swoim koncie kierowanie pojazdem innym niż mechaniczny w stanie nietrzeźwości.

Natomiast włodawscy patrolowcy zatrzymali 32-latka z gminy Włodawa poszukiwanego przez włodawski sąd za kradzież z włamaniem. Mężczyzna został skazany na 1 rok 6 miesięcy pozbawienia wolności. W ręce policjantów z Posterunku Policji w Woli Uhruskiej wpadł 43-latek z terenu gminy. Mężczyzna był poszukiwany za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. W więzieniu spędzi 1 rok 6 miesięcy. Teraz wszyscy zatrzymani odbędą zasądzone kary w Zakładzie Karnym.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

1 komentarz "W ciągu doby zatrzymali 4 poszukiwanych"

  1. Śmieszne jest, to co pisze Pani Tadyniewicz. Osobiście znam jednego z zatrzymanych i nie widziałem, aby się ukrywał. Wiec po co tak kłamać. Przyjechaliście w sobotę, wyszedł, wsiadł i tyle…Jedyne co potraficie to gnębić przedsiębiorców razem z sanepidem.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.