Uwaga na akwizytorów sprzedających prąd

Dzisiejszego dnia po mieszkaniach w naszym mieście chodzi para młodych ludzi pytając czy chcemy zmienić opłatę za energię elektryczną z prognozowanej na comiesięczną z odczytu. Ostrzegamy Państwa, że nie są to pracownicy firmy PGE i podpisując z nimi jakąkolwiek umowę zawieracie ją z zupełnie inną firmą. Taka pozorna oszczędność może skutkować znacznie większą opłatą za dosył energii a co za tym idzie większym rachunkiem.

1 Komentarz do "Uwaga na akwizytorów sprzedających prąd"

 1. Sąsiadka się nabrała ze 2 tygodnie temu

 2. trza sprawdzać identyfikatory i patrzeć co się podpisuje

 3. Dzisiaj miałem z nimi do czynienia..To jest jakiś młody facet i młoda kobieta. Rozmawiałem z nimi – przyszli na Chełmską 4 i pytali się czy skrzynka odpowiadająca za pomiar energii jest moją własnością a potem czy ja jestem właścicielem mieszkania. Sąsiad zamknął drzwi po chwili rozmowy a potem mnie molestowali. Jeżeli to są naciągacze i krętacze i złodzieje którzy żerują na ludzkiej niewiedzy .. apeluję do policji aby to złapać i poddać procedurom a następnie osądzić i do lochów. Ostatnimi czasy u nas we Włodawie grasuje banda włamywaczy do mieszkań..znam tych obrabowanych – ponoć miejsce przechowywania bielizny między innymi majtek i nie tylko zostaje szczegółowo przeszukane celem znalezienia kosztowności i pieniędzy przez tych cwaniaczków. Potem się dowiedziałem że zostali złapani ale nie wiem ile w tym prawdy.
  Ludzie bacznie obserwujcie podejrzane ruchy i wyciągnijcie wnioski.

 4. włodawianka | 18 lipca 2018 at 22:27 |

  Jeśli już ktoś dał się naciągnąć na podpisanie umowy należy jak najszybciej (ustawowo w ciągu 14 dni) wysłać odstąpienie od umowy (powinno być dołączone do umowy, a jeśli nie, trzeba poszukać w Internecie). Adres jest na umowie, wysłać listem poleconym i za potwierdzeniem odbioru. Firma bardzo dużo nalicza za tzw przesył energii. Nie dajcie się nabrać.

 5. Imie/pseudonim, thank you for this post. Its very inspiring.

 6. Co Włodawa sądzi o partyjnym stanowisku Wiceprezesa MPGK, które kosztowało nas prawie 0,5 mln zł i oczywiście trafiło do kolegi Wodzireja???

  • Pamiętam że po roku jego urzędowania burmistrz miał przedstawić plusy dla miasta wynikające z zatrudnienia vice MPGK .Było coś takiego?

 7. W tamtym roku było to samo. Podawali się za pracowników PGE a byli z firmy Polski Prąd i Gaz.

 8. Manius kiedy dodasz fotkę w szaliku Sokoła Adamów?

 9. wczoraj chodzili na 1000lecia

 10. Mnie też odwiedził ten akwizytor ale poprosiłem go o wylegitymowanie gdyż zawsze tak robię z domokrążcami.

 11. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content