Urzędy się zamykają

Po ogłoszeniu przed kilkoma dniami przez ministra zdrowia, że w najbliższym czasie urzędy publiczne będą mogły przejść na zdalną pracę, niektóre z nich już się zamknęły.

Jako pierwszy w powiecie włodawskim ogłosił swoje zamknięcie od poniedziałku (24 stycznia) Urząd Gminy we Włodawie. Jak jednak zapewnia sekretarz Marta Wawryszuk, nie ma to nic wspólnego ze zdalną pracą, przynajmniej na razie. – Chodzi o to, że w wyniku ostatniego natłoku petentów związanego m.in. z dodatkiem osłonowym znacznie wzrosło zagrożenie zakażeniem wirusem covid-19 – mówi Wawryszuk. – Już mamy pierwsze przypadki zakażeń wśród naszych urzędników.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Urzędy się zamykają"

 1. panie starosto….dla kogo jest starostwo ????????

 2. Po ogłoszeniu przed kilkoma dniami przez ministra zdrowia, że w najbliższym czasie urzędy publiczne będą mogły przejść na zdalną pracę, niektóre z nich już się zamknęły. To wina starosty?

 3. Telewizja nakręciła ludzi z ty dodatkiem a jest termin do 31 lipca Ludzie oszaleli w każdym GOPS-ie tłumy co taka bieda w powiecie włodawskim?

 4. Radio ZET podało dziś o 15 że dziś ostatni dzień składania wniosków na dodatek osłonowy

 5. W normalnej cywylizowanej części Polski pracownicy przechodzą na pracę zdalną i to nie jest nic niewybrazalnego.
  Urzędy na pracy zdalnej prawidłowo funkcjonują bez problemu, tylko u nas na wschodzie w urzędach ludzie sie zakażają.Dlaczego sesje odbywają się zdalnie a praca urzednika już nie? Traktujecie ludzi przedmiotowo.

  • wczoraj odbyła się sesja w Hannie zdalnie a radni nie wiedzieli nad czym głosują i wynikł problem a przewodniczący wszystko pozamiatał.

  • Baba Jaga | 3 lutego 2022 at 21:43 |

   Jak mogli nie wiedzieć nad czym głosują skoro zbierają się na komisjach i omawiają uchwały?

 6. To.w końcu ten urzad jest zamkniety czy nie? Bylem dzisiaj wszyscy wchodzą jak chcą.

 7. To nowy wice, z pensja ok.10 tysięcy też pracuje zdalnie?

 8. Naczelny z pensja 18500 zł TAK

 9. Wiadomo coś czy oddział chirurgii już działa?

 10. Z tego co widzę na stronie szpitala to przewidywany termin otwarcia chirurgii to 1 marca. Dopiero 1 lutego został ogłoszony na kierownika oddziału. Czy to oznacza że pan starosta Andrzej Romanczuk i pani dyrektor Szpilewicz przespali cały miesiąc?

 11. Marek... | 2 lutego 2022 at 12:06 |

  Jeżeli chodzi o urząd gminy w hannie to tam nikt nie ma nic do gadania nawet ksiądz bo nie ma nawet kluczy do kościoła tylko kościół otwiera syn szefowej jeszcze trochę to będzie odprawiał mszę na ambonie. W kościele jak było zimno tak jest nadal zimno pompy ciepła które niby to są zamontowane nie są wogóle włączane. Szefowa się przebranżowila i teraz zamiast siedzieć w gminie to pracuje w karczmie

  • obrotna kobieta, nawet ma swojego księdza,tych popm nie ma są za to sosnowe podwaliny.
   A co jej słudzy tak mało dali co ona gorsza od naczelnego.

 12. wszyscy w du… mają szpital. OIOMu – niet . Anestezjologię rozwalają

 13. Po co krzyczeć Kto rządzi szpitalem i powiatem?

 14. włodwa do wynajęcia to miasto upada a włodza tego nie widzi bo PIS dał im ogromne pieniądze teraz ich nie wygonicie od koryta.
  A na nich działa ASF czy nie.

 15. moim zdaniem Włodawa ma przykład z Hanny tam także nie ma ośrodka zdrowia a szkoły ledwo funkcjonują wszystko prywatne nawet kościół a szefowa ma kasę i jej synek i mają wszystko w ……

 16. Dokładnie tak szefowa wywarła presję na pracownikach goku i nie mieli wyjścia musieli zatrudnić synalka.w hannie wszystkie inwestycje to jedna. wielka ściema np urząd gminy po dzień dzisiejszy nie jest skończony a pieniądze poszły na to i najprawdopodobniej płytki w urzędzie gminy i na plebanii niczym się nie różnią czyżby był to dziwny zbieg okoliczności?a ksiądz wchodzi na ambonę i płaczę ze pieniędzy nie ma na oplaty a gdzie są pieniądze z dopłat przecież parafia ma 40ha ziemi…

 17. XXI wiek a wy ludzie utrzymujecie jakiegoś księdza i kościoły z publicznej kasy ???? czy wy nie macie pomyślunku ????!!! ciemnota i zabobon do kwadratu !!!

 18. A Spółdzielnia Mieszkaniowa już zamknięta 2 lata bo COVID-19. i co jakoś nikt z mieszkańców nie ubolewa tylko słono płacą i płaczą

 19. hanna jest super wszysyko idzie w dobrą stronę, myślę że Pani wójt pujdzie śladem Izbicy i Hanna nabędzie prawa miejscie.
  Ale co zrobi włodawa?

  • Polak mały | 5 lutego 2022 at 10:29 |

   pójdzie,pójdzie Marku… ortograf pójdzie ,,ó”bo poszedł, Twoje cyt.,,pujdzie” na klasówce nie ujdzie …

 20. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content