Trzy drogi do listopada

Na wtorkowej (19 lipca) sesji nadzwyczajnej radni gminy Włodawa stosownymi uchwałami zabezpieczyli środki na budowę dróg w Różance, Sobiborze i Korolówce. Inwestycje mają być gotowe do 16 listopada i będą kosztować niemal 1,1 mln zł.

Przetarg na budowę gminnych dróg rozstrzygnięto w poniedziałek (18 lipca). Wartość wszystkich robót to 1 mln 95 tys. 634,42 zł (brutto). Droga w Różance kosztować będzie ponad 900 tys. zł, z czego połowę gmina pozyska z programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-19. Pozostałe dwie drogi sfinansowane zostaną w całości przez gminny samorząd: koszt drogi w Sobiborze to niemal 40 tys. zł, a w Korolówce ponad 138 tys. zł.

Pełną treść wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 komentarz "Trzy drogi do listopada"

  1. Co to za dysproporcja w podziale środków na wykonanie tych inwestycji? Różanka aż 900 tys zł, gdzie wydatki na wymienione inne drogi to tylko ułamki tej sumy. Ta kwota z pewnością wystarczyłaby na poprawienie lub remont innych dróg w rejonie i pobliskich wsiach. Wójt jest z Różanki więc całą kasę ładuje tam, mimo wielokrotnych próśb ze strony mieszkańców. Ważne tylko aby kasa z Okuninki i Jeziora Białego się zgadzała. Żaden z niego gospodarz i reprezentant gminy, jedynie co ciśnie się na usta to określenie go mianem krętacza i oszusta. Człowiek, który śmieje się mieszkańcom w twarz podczas jakichkolwiek zebrań. Nie doczekamy się zmiany, gdyż cała Różanka jest ślepo zapatrzona w swojego wodza. Co do jeziora Białego, które też traci na popularności ze względu na stagnację. Od paru ładnych lat niewiele się zmieniło, jedynie na gorsze. Tadek, kończ waść wstydu oszczędź! Proszę o komentarze.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki