Trwają konsultacje projektu skateparku

W najbliższą środę we włodawskim ratuszu odbędzie się spotkanie konsultacyjne poświęcone budowie Włodawskiego skateparku.

Trwają konsultacje związane z przygotowaniem projektu włodawskiego skateparku. Do niedzieli 26 września można było głosować na zaprezentowane projekty oraz zgłaszać uwagi. Internauci niemal jednogłośnie opowiedzieli się z budową skateparku. W przeważającej większości pozytywnie ocenili również dobór przeszkód. Głosy na poszczególne koncepcje rozłożyły się niemal po połowie.

-Dziękuję wszystkim zainteresowanym powstaniem włodawskiego skateparku za udział w głosowaniu. Zaproponowane projekty spotkały się z pozytywnym odbiorem. Zgłoszono również bardzo merytoryczne uwagi i propozycje. Aby projekt spełniał oczekiwania jak największej grupy użytkowników serdecznie zapraszam zainteresowane osoby na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w najbliższą środę w ratuszu – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Spotkanie odbędzie się w środę 6 października o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie. Wezmą w nim udział również autorzy projektów, którzy omówią je oraz odniosą się do zgłoszonych uwag i propozycji.

3 komentarzy "Trwają konsultacje projektu skateparku"

  1. dla ilu mieszkańców zostanie utworzona ta inwestycja?

  2. Z skateparku będzie korzystać mała ilość osób. Ma być zlokalizowany przy trójce. Może Panie Burmistrzu lepiej wyremontować miasteczko ruchu drogowego (przy tej szkole) z którego by korzystały nasze dzieci. Koszt są porównywalne a korzyści z miasteczka niewspółmiernie większe.

    • zgadzam się z rodzicem, a czy w tym skateparku będzie zabezpieczona ochrona lub przynajmniej patrol straży miejskiej, czy będzie to miejsce gdzie strach dziecko wysłać?

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.