Tragiczny wypadek na DW-812

Dwóch mężczyzn podróżujących renaultem poniosło śmierć w wyniku wypadku do którego doszło na DW-812. Kierująca mercedesem zjechała na lewy pas i czołowo uderzyła w poruszającego się prawidłowo renaulta. Droga jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy przez Żłobek, Sobibór, Wołczyny, Orchówek oraz Włodawę. Utrudnienia potrwają jeszcze parę godzin.

Dziś po godzinie 17:00 dyżurny włodawskiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej numer 812 relacji Włodawa – Chełm. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 58-letnia mieszkanka Lublina zjechała mercedesem na lewy pas i doprowadziła do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki Renault. Pojazdem kierował 74-latek, zaś pasażerem był 65 letni mężczyzna. Niestety, jeden z mężczyzn poniósł śmierć na miejscu, zaś drugiemu pomimo prowadzonej reanimacji nie udało się uratować życia. Obaj byli mieszkańcami Włodawy.  Kierująca mercedesem była trzeźwa. Na miejscu trwają czynności procesowe.

Droga do czasu zakończenia czynności będzie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy przez Żłobek, Sobibór, Wołczyny, Orchówek oraz Włodawę. Utrudnienia potrwają jeszcze parę godzin.

Apelujemy o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo wszystkich zależy od bardzo wielu czynników, a nieostrożność, brak rozwagi, niedostosowanie prędkości do panujących warunków, brawura i alkohol to najczęstsze przyczyny wielu tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa

4 komentarzy "Tragiczny wypadek na DW-812"

  1. Tam powinien być czarny punkt.W tym miejscu nieraz już dochodziło do wypadków.Kilka lat temu,w tym samym miejscu np zginął motocyklista i też nie ze swojej winy..

  2. Otóż to | 9 lipca 2023 at 15:59 |

    Groza, prosta droga, a nawierzchnia w koleinach i pobocze 0,7 m szerokości i oczywiście rowy. Ale co tam ja. Spece orzekną o przyczynach. Nie chciałbym byc uczestnikiem takiej kraksy. Tragedia. Jednak, katastrofa, to katastrofa wyrazy współczucia rodzinom ofiar wypadku

  3. Co ta baba narobiła? Rozpacz.

  4. Postawić rondo i od razu noga z gazu

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content