To walka o lepsze życie! Kubuś potrzebuje naszej pomocy!

Kuba potrzebuje stałej opieki ośrodka rehabilitacyjnego i wielu wizyt u specjalistów. Niezbędny jest też sprzęt do rehabilitacji. Zbiórka internetowa trwa. W niedzielę w Hańsku odbędzie się też Rodzinny Festyn Charytatywny, na którym każdy będzie mógł wspomóc leczenie Kuby.

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych “Lepsza Przyszłość Gminy Hańsk” organizuje 31 lipca na Gminnym Stadionie Sportowym im. M. Szelewickiego festyn. Podczas wydarzenia będą m.in. licytacje oraz kiermasz książek, z których cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Kuby z Hańska Pierwszego. Oprócz tego będą m.in. występy artystyczne, stoiska z rękodziełem, gastronomiczne czy strefa zabaw dla najmłodszych.

Będzie można wylicytować m.in. koszulkę Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wraz z autografami obecnych Mistrzów Polski i Zdobywców Pucharu Polski czy voucher na manicure hybrydowy w salonie Atena w Hańsku. Na stronie stowarzyszenia na portalu społecznościowym Facebook ciągle przybywa fantów do licytacji.

– Potrzebne jest ok. 50 tys. złotych. Cała kwota, którą uzbieramy na festynie, zostanie wpłacona na internetową skarbonkę i stamtąd rodzina będzie mogła korzystać z tych środków. Pieniądze zostaną przeznaczone przede wszystkim na leczenie, ale też wózek specjalistyczny, pionizator, maty i wiele innych potrzebnych sprzętów – informuje Dorota Szelągowska, koordynator działań z ramienia Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych  “Lepsza Przyszłość Gminy Hańsk”.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

Skip to content