Szkolny Klub Sportowy – bezpłatne zajęcia

Ruszył Program Szkolnego Klubu Sportowego z ofertą prowadzenia bezpłatnych zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży. Program Szkolny Klub Sportowy jest skierowany do szkół podstawowych i ponadpodstawowych a poprzez swoje fundamentalne założenia stwarza możliwości rozwijania sportowych zainteresowań wśród młodego pokolenia.

Program Szkolny Klub Sportowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a duże zaangażowanie przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego skutecznie przyczynia się do prawidłowej realizacji projektu.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.szkolnyklubsportowy.pl, a za rekrutację szkół do Programu odpowiada operator wojewódzki – www.szkolnyklubsportowy.pl/strona-glowna/operatorzy-wojewodzcy.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – tel. tel. 601 708 777
www.szkolnyklubsportowy.pl

1 Komentarz do "Szkolny Klub Sportowy – bezpłatne zajęcia"

 1. Czy na tych zajęciach przekazującymi wiedzę w dziedzinie poszczególnych dyscyplin sportu będą jacyś specjaliści, osoby mające osiągnięcia w sporcie, czy zwykli nauczyciele WF ?

 2. dlaczego mosir nie prowadzi sekcji pływackiej z prawdziwego zdarzenia czyli trener, treningi, zawody. Mamy basen można rywalizować, coś się dzieje a tak naprawdę to nic.

  • Prawy i Sprawiedliwy | 9 września 2018 at 07:31 |

   Z prostego powodu, aktualnie rządzący miastem nie posiadają na to środków finansowych by opłacić trenera itp związanych z prowadzeniem takiej sekcji.Powodem braku środków są decyzje podjęte przez rodziców na poprzednich wyborach, wybierając taką a nieinną ,,Elitę” rządzącą miastem , powiatem sami głosujący odebrali możliwość stworzenia takiej sekcji oraz wielu innych temu podobnych projektów.

   • Jak powszechnie wiadomo Mariusz i Holi po godzinach znoszą złote jajka i śpią na pieniążkach, które co rano Matka Bozia z Kodnia i bose dzieciątko Jezusek im pod same drzwi przynoszą razem z kefirkiem i świeżymi bułeczkami od Sławińskiego. Też byście tak mieli ale niestety nie zagłosowaliście jak wam pleban kazał i opatrzność ma na was focha. A pedofilia w kościele to lewacki wymysł tak w nawiasie.

 3. Sami ciągle opowiadamy że u nas największe bezrobocie i bieda logiczne więc że nie ma pieniędzy – to za co barani łbie organizować zajęcia. … Chyba że jednak nie jest u nas taka bieda i wciskamy sobie bajki od wielu lat… To trzeba się zdecydować.

  • Prawy i Sprawiedliwy | 9 września 2018 at 09:39 |

   Nie ma pieniędzy bo nie ma odpowiedniego gospodarza miasta. Jedynym rozwiązaniem jest gospodarz wywodzący się z kręgów władzy rządzącej czyli PiS wówczas dotacje sie znajdą z rozdzielnika a nie jak do tej pory ochłapy wyżebrane.

   • Typ człowieka o pokroju Politruka reprezentujesz

    • Prawy i Sprawiedliwy | 9 września 2018 at 16:33 |

     Pamiętaj tylko świnia nie zmienia poglądów. Mam nadzieję,że stać Cię na zmianę poglądów a jeśli już je zmienisz znajdziesz się po lepszej stronie mocy.

     • Tag tulgo piz naz uraduje. Jag fygrajo bedo doplacadz za hodcenie na sajencia sportofe kture profacic bendo olimpijcycy i mudimedalicsi. A pugi co szykujo wienkszy potatek na kole czipsy hamburiery i pizzy szyebo falczyc z otylozcio. Smieli się z pelo jag zakazali spszedrzy drozcufek w rzkolach a robiom toklatnie to zamo. Wienc histeryku nie spusczaj się po ci szylka penknie

    • Jutro poniedziałek polecisz w podskokach do szkoły skorzystaj z tego przywileju.To jest szansa ,że nauczą Cię tam komunikować się w ten sposób by przekazać jak najwięcej treści w jak najmniejszym potoku chaotycznych pojedynczych niemających powiązania pomiędzy sobą słowami.
     Natomiast 500 plus które otrzymują na Ciebie niech przeznaczą na dobrego psychologa jest szansa ,że pomoże. 🙂

 4. Wole być świnią jak Politrukiem Pisowskim.

  • Raczej nie Masz wyboru w PiS nie ma miejsca dla świń. 🙂

   • Bo świnie źle by się czuły w gronie lansjerów histeryków i prlowskiilch prokuratorów oto udających teraz swietoszkow. Pasuje tu przysłowie modli się przed figura…

   • Tam same Knury drewniane z nosami juk u Pinokia

   • Jak jasna olera lubię Dezertera | 13 września 2018 at 22:19 |

    człowiekiem świnia być nie chcę
    Jednak człowieka świnią zwiesz wbrew woli świni
    I świnię zeświniasz jeszcze

    Świnia nie człowiek
    I świństw nie robi
    Nie zabija ludzi, żeby ich jeść
    Człowiek nie świnia
    I wszystko zeżre
    Bez względu na zawartość i treść

    Psem nazwiesz kogoś, a będzie oburzony
    Jeszcze bardziej, gdy powiesz “Ty suko”
    I mimo tego, że pies najlepszym jest przyjacielem
    Ta obelga nie ujdzie na sucho

    Świnia nie człowiek
    I świństw nie robi
    Nie zabija ludzi, żeby ich jeść
    Człowiek nie świnia
    I wszystko zeżre
    Bez względu na zawartość i treść

    Łatwo mówić: Ty faszystowska świnio,
    Zabrzmi to zawsze dosadnie
    A jednak człowiek takie ma cechy charakteru
    Których u zwierząt nie znajdziesz

    Nie słyszałem, by świnia manipulacją
    Próbowała się dorwać do władzy
    Kontrolować i straszyć folwark zwierzęcy
    I robić to wszystko dla kasy

    Świnia nie człowiek
    I świństw nie robi
    Nie zabija ludzi, żeby ich jeść
    Człowiek nie świnia
    I wszystko zeżre
    Bez względu na zawartość i treść.

 5. Powiedzenie brzmi: tylko KROWA nie zmienia poglądów. Świnia jest wszystkożerna więc z natury zmienia poglądy.

 6. Ja pamietam jak za “starego dobrego gimnazjum” z kolegami po drodze na SKSy do PG1 czy jak to sie teraz nazywa wybijaliśmy szyby tym pedofilom co mieszkają przy muszli

 7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki