Szkolenie: pierwsze kroki firmy w ZUS

Włodawski ZUS zaprasza przyszłych i obecnych przedsiębiorców na szkolenie „Działalność gospodarcza – pierwsze kroki i wybory składek”. Jest bezpłatne i odbędzie się przez internet.

Ekspert Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wyjaśni, z jakich ulg w opłacaniu składek mogą skorzystać firmy. Będzie mowa o „uldze na start”, preferencyjnych składkach i tzw. „małym ZUS”. – Postaramy się wskazać, jakie są plusy i minusy korzystania z tych ulg, by przedsiębiorca miał pełną świadomość zarówno korzyści, jak i konsekwencji opłacania obniżonych składek na ubezpieczenia społeczne – dodaje kierownik Biura Terenowego ZUS we Włodawie, Edyta Słabko.

Szkolenie odbędzie się online na platformie Webex Events – 18 lutego o godzinie 11.00. Do połączenia nie potrzeba żadnego specjalnego oprogramowania, wystarczy link aktywacyjny, który organizatorzy prześlą uczestnikowi mailem. Udział w szkoleniu należy zgłosić pocztą elektroniczną na adres wlodawa_szkolenia@zus.pl najpóźniej na dzień przed wydarzeniem. W wiadomości trzeba podać datę i temat wybranego szkolenia, swoje dane, a także telefon i mail do kontaktu.

Małgorzata Korba

rzecznik ZUS w województwie lubelskim