Straszą się sądami i prokuraturą

Prezes MLKS Włodawianka Grzegorz Klimkowicz złożył wniosek o wykreślenie z rejestru członka zarządu klubu Daniela Ryla. W odpowiedzi ten zarzucił prezesowi kłamstwa oraz zapowiedział skierowanie sprawy do sądu, zaś dowody na swoją niewinność ma pokazać prokuraturze.

W połowie kwietnia prezes MLKS Włodawianka złożył do starosty włodawskiego pismo w sprawie wykreślenia Daniela Ryla z rejestru członków 5-osobowego zarządu klubu. W piśmie prezes zarzuca mu m.in. działania na szkodę klubu i korzystanie z mienia klubowego dla celów prywatnych. W odpowiedzi na to pismo D. Ryl zapowiedział skierowanie sprawy na drogę sądową oraz domaga się od prezesa zwołania walnego zebrania członków w ciągu 30 dni.

Według zapisów statutowych klubu, wykluczony członek ma 30 dni na odwołanie się. Wówczas walne zebranie członków rozpatruje to odwołanie. W statucie nic jednak nie ma o terminie zwołania walnego zebrania. Według nieoficjalnych informacji, ma się ono odbyć dopiero w czerwcu, po zakończeniu sezonu ligowego.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Straszą się sądami i prokuraturą"

 1. Zaczynają się, jak kiedyś poprzednio wewnętrzne walki. Zawodnicy cierpią w Włodawianka dostaje w du…

  • Zaczynają? One się nigdy nie skończyły. Ile to już zmian prezesów i członków było w ostatnim czasie. Zamiana powinna być na stanowisku trenera ale jak kiedyś powiedział krecina dopóki jestem w klubie marek będzie trenerem. Widać dalej wiele znaczy skoro jest jak było czyli ujowo

 2. Kolega L.Kuczyński też rezygnował z Zarządu parę miesięcy temu na piśmie, ale znowu w nim jest. Kibice są robieniu w c**ja. Dokumenty fałszowane. Pewnie Mariusz “gnida” chcę być prezesem.

 3. Rodowity Włodawiak | 11 maja 2019 at 22:01 |

  Jak widać w Makabi Włodawa nadal plują jadem ,no taki klub z korzeniami w 2 RP i tak marne zarządzanie klubem. Poprzedni Rabini z niebios patrzą na to z niedowierzaniem .

 4. Kochani obwieszczam wam dobra nowinę. Święty Leszek Siedlecki zakończył proces nawracania włodawskiego proboszcza i w końcu mógł zająć się sprawami klubu. Kibice Wlodawianki podejrzewają że w drodze na mecz w autobusie piłkarzom odczytano orędzie Świętego Leszka Siedleckiego które wzmocniło w nich ducha. Oceniam że to dopiero początek pasma zwycięstw. Skoro list tak dużo zmienił to aż miło pomyśleć co będzie kiedy SLS osobiście zawita na mecz Wlodawianki. Piłka sama będzie wpadać do bramki rywali.

 5. Jak w tym klubie ma być dobrze jak takie dzbany tam siedzą w tym zarządzie …

 6. Kibice Wlodawianki | 16 maja 2019 at 20:28 |

  O święty Leszku Siedlecki! W tobie nasza ostatnia nadzieja. Ty który napominasz możnych tego świata i samego papieża zlituj się nad na mi. Zwróć w łaskawości swojej oczy swe na ten klub lichy i mizerny. Ratuj kolebkę lokalnej piłki i miej ja w swojej opiece.

 7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content