Spółdzielcy w grudniu nie zapłacą za ciepło

– W grudniu mieszkańcy bloków należących do Spółdzielni Mieszkaniowej we Włodawie nie zapłacą ani grosza za ciepło – oznajmił przewodniczący rady nadzorczej SM – Andrzej Sadlak. – To nasz prezent na gwiazdkę, prezent, którego w żadnym razie nie można kojarzyć z MPGK.


Dzięki ciepłej pogodzie w maju, we wrześniu oraz październiku udało się włodawskiej SM zaoszczędzić na cieple. Dzięki temu w grudniu br. spółdzielcy, których jest we Włodawie kilka tysięcy, nie zapłacą ani grosza za ciepło. Jak zapewnia A. Sadlak, jest nawet niewielka szansa na to, by tak było także w styczniu. Przeciętnie w mieszkaniu ok. 50-metrowym oznaczać to będzie oszczędność rzędu 300 zł.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Spółdzielcy w grudniu nie zapłacą za ciepło"

 1. Mogli dać mogli nie dać,prezent za nieswoje pieniądze.

 2. Zawyżali op łaty za ciepło cały rok a teraz prezent. Ale fakt, mogli nie dać i zachachmęcić tą kasę a dali. Łaskawcy

 3. wzięli przykład z tych którzy “dawali” 13 i 14 emeryturę

 4. Czyli: i tak źle i tak niedobrze?!
  Czy kiedykolwiek kogoś pochwaliliście? Siedzicie na du… przed komputerami i krytykujecie wszystko i wszystkich. Najlepiej byłoby, gdyby nie było żadnych opłat za mieszkanie, co?

  • Nie kolego. Najlepiej byłoby, gdyby rozliczenia odbywały się bez pośrednictwa SM, to raz. Dwa, nie tylko treść, ale i forma jest ważna. Można komuś zrobić przyjemność w taki sposób, że jest się wdzięcznym, można też w taki sposób, że ten któremu chce się sprawić przyjemność powie… spier… razem ze swoim prezentem. Nazywanie prezentem dla spółdzielców zwrotu nadwyżki za ciepło, którego zwrot należy się jak psu buda, jest conajmniej nietaktowne i niesmaczne, a właściwie służy jedynie nieudolnej próbie ocieplenia wizerunku RN, co w świetle bezprawnego zawłaszczenia przez SM nadwyżki za ciepło za ubiegłe lata jest śmieszne i naiwne. A będzie również kompromitujące po wyroku sądu w tej sprawie. Podsumowując, kury szczać wam prowadzać… pajace!

 5. Kto ci broni zawiązać wspólnotę mieszkaniową?

  • Zawiązanie wspólnoty nie rozwiązuje kwestii niewłaściwego postępowanie określonych ludzi względem spółdzielców. Ja nie mam zamiaru obrazić się na swojego rodzaju klikę i pozwolić jej nadal działać w taki sposób w jaki działała do tej pory. Ludzi biorących w niej udział trzeba po prostu oduczyć takiego postępowania i przymusić do zgodnego z prawem i obyczajem działania, bez oglądania się na jedynie własną korzyść, lub też całkowicie wymienić. I do tego będziemy zmierzali.

 6. Startuj w wyborach do Rady Nadzorczej bo jak rozumiem nie wyszło w konkursie na stanowisko Prezesa

  • Kulą w płot, lub abyś nie błądził w labiryncie sobie tylko znanych domysłów i tylko im właściwych wniosków – źle rozumiesz. Nie mam takich ambicji, ani nie startowałem w konkursie.

 7. Wniosłeś sprawę do sądu? Daj znać na forum jak poszło. Powodzenia!

 8. A co tu tak cicho? Już nikt nie odwołuje starosty? Poskakaliscie przed kamerą i to wszystko co umiecie możecie zrobić. Może do niektórych dotarło że wybory przegrane i teraz martwicie się o swoje stołki. Hucpa polityczna! Nic więcej.

 9. Prawda w oczy kole

  • Ty prawda ,lubisz prawdę.Więc odpowiedź sobie na jedno bardzo proste pytanie,Czy we włodawskim szpitalu jest dobrze?Czy od lat nie występuję tam postępujący zjazd w dół?Takie proste pytanie i nic więcej.

   • I co teraz zamierzacie z tym zrobić? Jaka kolejna akcja? Gdzie teraz postawicie znicze? Jakimi plakatami obkleicie miasto? A może w końcu jakieś konkrety przedstawicie bo jak narazie tylko potraficie bić pianę.

    • Trollu jeden! Nie ten temat tutaj omawiamy. Nie rozumiesz, po polsku, po ludzku? To spadaj z tymi żalami gdzie indziej. Zrozumiałeś?

     • Nie tym tonem młody człowieku.

     • Zabawny jesteś. Bardzo cię przepraszam za mój ton i próbę strofowania. Zadowolony? To teraz prosto, żebyś zrozumiał. Spier… z tym tematem na właściwą stronę!

 10. Boli bob oj boli. Skończyło się wasze sobie państwo.

 11. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content