W dniu 16.05.2026 r. w Niedźwiadzie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w tenisie stołowym. W zawodach rywalizowali najlepsi młodzicy z województw lubelskiego i podlaskiego. W tej formule turnieju udział brało po 12 dziewcząt i 12 chłopców z każdego województwa.

Dzięki wysokiej pozycji rankingowej, po kilku latach przerwy nasz klub ponownie reprezentowała Zofia Szmidt. Start w gronie najlepszych młodziczek był dla niej cennym doświadczeniem, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.
W grze pojedynczej Zosia zajęła 9. miejsce, natomiast w grze podwójnej, występując w parze z Aleksandrą Błaziak (Żaczek Fajsławice), wywalczyła bardzo dobre 5. miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
SMS Włodawa





