SMS Włodawa – Dziękujemy Panowie!

Pragniemy poinformować, że w przyszłym sezonie rozgrywkowym niestety nie będą nas reprezentować : Sylwester Włoszek, Błażej Warpas i Emil Nowak. Występowali u nas wiele lat, dodatkowo Sylwester Włoszek był kilka sezonów naszym trenerem i za to pragniemy im serdecznie podziękować. Dzięki ich zaangażowaniu udało się nam wygrać między innymi rozgrywki II ligi mężczyzn i wystąpić w barażach o I ligę, dwa razy zajęliśmy też trzecie miejsce.

Zdobyli też wiele medali w rozgrywkach indywidualnych i drużynowych rozsławiając nasz Klub nie tylko w województwie ale również na arenie ogólnopolskiej. Rozumiemy ich chęć rozwoju i podjecie nowych wyzwań, stąd zmiana nie tylko klubu sportowego ale również związku sportowego z lubelskiego na świętokrzyski i życzymy powodzenia w nowym klubie.

Jednocześnie pragniemy również podziękować Panu Henrykowi Olejnikowi, który przez lata występów, zawsze służył pomocą, jeździł z naszymi zawodnikami po całej Polsce i był dobrym duchem naszej drużyny. Bardzo za to wszystko dziękujemy.

Do zobaczenia, być może kiedyś znów, w naszym Klubie, drzwi dla was zawsze są otwarte!

SMS Włodawa

Skip to content