Ruszyło wakacyjne połączenie kolejowe na linii 81 Chełm – Włodawa

29 czerwca zostało uruchomione letnie, weekendowe połączenie na linii kolejowej nr 81 Chełm – Włodawa. Pociąg przewozów regionalnych jeździ wyłącznie w soboty i niedziele.

Kursuje dwa razy dziennie – rano i po południu. Z dworca głównego w Chełmie odjeżdża o godzinie 7.39 i 15.02, a z Włodawy do Chełma o godz. 10.30 i 16.37. Szynobus jest skomunikowany na stacji Chełm z pociągami z i do Lublina oraz Warszawy Zachodniej. Dodatkowym udogodnieniem dla pasażerów jest możliwość zabrania do pociągu zwierzęcia lub roweru. Pojazd jest klimatyzowany.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów można znaleźć na stronie

https://portalpasazera.pl/

1 Komentarz do "Ruszyło wakacyjne połączenie kolejowe na linii 81 Chełm – Włodawa"

 1. Szkoda tylko, że do stacji PKP Włodawa trzeba dojść o własnych nogach, dojechać samochodem czy rowerem. A nie ma komunikacji miejskiej. Dla niektórych, szczególnie starszych czy chorych osób byłoby to znacznym ułatwieniem.

  • Już widzę jak starsze i chore osoby zapier… piechotą na stację żeby przejechać się pociągiem do Chełma.

   • Jak widziałeś mogłeś podwieźć i zrobić dobry uczynek!

    • Niech ich kaczor i jego sługusy wożą! Już mu wystarczająco dużo kasy zabierają żeby potem rozdawać nierobom.

     • W takim razie co wziąłeś lub skorzystałeś od rządu oddaj ty i twoja rodzina.

 2. Tempa strzalo czytaj ze zrozumieniem. Mi nic nie dali ale za to cały czas zabierają żeby rozdawać wszelkiej maści leserom i nierobom.

  • Ciołku, czy 500+ lub wyprawka szkolna to leserzy czy nieroby?!

   • Każdy kto pobiera jakikolwiek socjal jest leserem i nierobom który za garść srebrników wybiera sobie pana który mówi mu jak ma żyć kiedy robić zakupy co ma jeść co pić co palić. Niedługo zaczną nam regulować wyjścia do kibla ale co tam najważniejsze że zabrali kasę tym co ciężko pracują oni na pewno kradną więc dawać ich kasę na nasze 500+

    • Zacznij od siebie i powiedz swojej rodzinie i sąsiadom, że są nierobami leserami bo pobierają od państwa 500+ i wyprawki szkolne dla dzieci. A najlepiej powiedz aby zwrócili bo kole cię w oczy.

 3. Ooo juz się zaczyna jazgot bo ktoś mówi że trzeba zlikwidować nieróbstwo na zasiłkach.

 4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content