Ruszyła wyborcza machina

Kto starostą, burmistrzem, wójtem czy radnym – o tym zadecydujemy w głosowaniu w niedzielę, 21 października. W powiecie włodawskim będziemy bezpośrednio wybierać burmistrza Włodawy, wójtów gmin i radnych powiatowych oraz gminnych. Pośrednio radni powiatu wybiorą starostę. Na 5-letnią kadencję, o rok dłuższą niż do tej pory.

Kto burmistrzem i dlaczego Muszyński?

Za czasów komuny opowiadano dowcip dotyczący tematów egzaminacyjnych typu „kto jest twoim idolem i dlaczego Lenin”. Równie podobne pytanie mogą już dziś zadać wyborcy z Włodawy, zamieniając tylko Lenina na Wiesława Muszyńskiego. Ten lewicowy włodarz miasta jest bowiem zdecydowanym faworytem w zbliżających się wyborach. Dał się poznać jako „swój człowiek”, który nie tylko rządzi, ale również tańczy i śpiewa. Jego najpoważniejszym kontrkandydatem będzie prawdopodobnie lider powiatowego PiS – W. Holaczuk.

Trzecim kandydatem, ubiegającym się o fotel burmistrz, jednak tylko pro forma, będzie prawdopodobnie szef struktur PO – Jerzy Wrzesień. Według niepotwierdzonych informacji ma nie robić żadnej kampanii wyborczej i być tylko „nazwiskiem” na liście kandydatów. Z kolei ludowcy swego kandydata raczej nie wystawią, czekając na II turę i wtedy poprą (lub nie) jednego z pretendentów.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

 

 

72 komentarzy "Ruszyła wyborcza machina"

 1. No takie pierdoły to tylko Nowy Tydzień może publikować. W. Holaczuk nawet nie myśli kandydować na burmistrza, a tu proszę, jest. A sugestia, że liczy się tylko Muszyński też wątpliwa. Chciałbym poznać dotychczasowe sukcesy ‘swojego człowieka”, co to i zaśpiewa i zatańczy. Projekty z dofinansowaniem padły wszystkie, przewoźnika dalej nie ma, rewitalizacja czegokolwiek – w marzeniach, inwestycji dających jakieś miejsca pracy – brak,itd. Osiągnięcia: kilka imprez i pokazowych uścisków dłoni, kilka remontów ulic i….tyle w tym temacie.

 2. Komitet Łączy nas Samorząd to przykrywka wystarczy zobaczyć kto będzie od nich startował Łągwa, Rysz, Zaleńska Sak, Muszyński sami partyjni działacze z SLD. Łączy nas władza i kasa.

  • moher power | 30 sierpnia 2018 at 17:01 |

   jak to dobrze że trwa kampania Wiesław histeryk może wylewać swoje żale w iście moherowy sposób 🙂

 3. Siła mediów jest niezmerzalna. Robienie z najgorszego włodarza miasta z dotychczasowych kadencji wielkiego budowniczego, to już jest jednak przegięcie.

 4. wielka włodawska sldowska trójca poszła po całości. zawładnąć powiatem pod płsszczykiem niepartyjnego komitetu, to już jawna kpina z wyborców.oczywiście wodzirej firmuje to swoim nazwiskiem, bo musi jakoś spłacić partyjny dług. W końcu przez czetry lata kadencji zarobił prawie 500 000,00 zł za obijanie się i robienie z siebie pajaca na scenie.

 5. Nie machina a raczej przedwyborcza sraczka.

 6. Człowiek porażka doprowadził miasto na skraj nędzy inwestycyjnej, teraz zapragnął powielać swoje porażki na cały powiat, za cztery lata na całe województwo,a za osiem na całą Poskę. I to wszystko jako bezpartyjny i kopmetentny 🙂

 7. A choinki zapachowe sprzedawać, a nie być partyjnym popychadłem Eduarda, który nic nie potrafi prócz bujania się na fotelu i robienia debilnych minek

 8. Widzę Wiesio histeryk spać nie może i komentuje od rana do nocy. Korzystaj bo zaraz rok szkolny i skończy się kanigul i trzeba będzie rano wstać żeby iść do szkoły. Ciekawe jak polaczysz lekcje z pisaniem durnot. Może znowu weź urlop bezplatny

 9. Twój wielbiciel, co go tak ładnie nazywasz ! | 31 sierpnia 2018 at 11:06 |

  Co tu dużo mówić, wkrótce wodzirej wróci na szlak komiwojażerów, dyrektorka zacznie sprzątać kible w MOSIR (na śmieciową umowę o pracę), a Edwardo ? tego mi szkoda, samorządowiec i społecznik z niego niezły, tylko kumpluje się z niewłaściwymi osobami. Edwardo pomyśl o zmianie barw bo wstyd zadawać się z takimi ludźmi.

  • Znowu witacie się z gąską? 4 lata temu skończyło się to tęgim zapijaniem depresji, zawałem, i wpier#$%lem od żony.

 10. A gdzie “Promenada Nadbużańska”????????????????????????????Już miała być 2 lata temu.

  • Kij z promenadą! Gdzie stacja kolejowa ja się pytam? Dwóch Wiesiów obiecywało ciuchcię z Orchówka.

 11. Każdy tylko nie Muszyński! Ten człowiek to gwarancja ale zastoju, marazmu i zacofania Miasta. Kto się nie rozwija ten się cofa. I nie to, że on to robi specjalnie. Może trochę, bo robi to w pierwszej kolejnosci dla siebie, z pełną świadomością że nic nie robi i nie zrobi…. Taka jest poprostu polityka. Pieniędzy nie dostanie bo nie ma kolegów przy pieniądzach. A skoro tak to tracimy wszyscy, my mieszkańcy. Może ktoś się pokusi i policzy ile razem straciło miasto na projektach, które nie przeszły a były pewniakami. Sądzę, że grubo ponad 10 mln zl. Niestety matematyka jest prosta a rządzi ekonomia. Włodawie taki burmistrz poprostu przynosi straty! Czy Włodawę na to stać? Czy nas wszystkich na to stać??? Możemy na to dać odpowiedź w wyborach. Ja uważam że nie zasłużyliśmy na taką alienację jaka jest obecnie. Najmniejsze gminy w powiecie pozyskały więcej środków niż miasto w tych ostatnich 4 latach. To naprawdę smutne….

 12. Muchyński to jedna wielka PORAŻKA. 4 lata imprez, wyjazdów do Izraela, balang na Ukrainie i błyśnięcie na przejściu granicznym, oto efekt jego “rządów”.

 13. Śmieszne te komentarze. Byłem na paru spotkaniach, w PiSie walczą już wszyscy ze wszystkimi. Znowu włodawska prawica przegra wybory.

  • moher power | 1 września 2018 at 08:41 |

   Masz rację. Dochodzi już do kuriozalnych sytuacji że hist(e)oryk sam musi podawać mikrofony na spotkaniach. Ostatnio podobno osobiście biegał z drabina. Pewnie nie ma mu już kto powiesić bilbordow wyborczych. A najśmieszniejsze jest to że w gazecie mówił że u nich takie dobre stosunki. Ze jak będzie ichnia władza w mieście to rząd wszystko pomoże zrobic 😀 to zabrzmiało nawet jak szantaż że w przeciwnym razie “fige z makiem dostaniecie” już po okolicznych gminach widać że to ściema bo mimo zbieżności władzy niewiele się tam dzieje.

 14. Czerwony z racji miejsca zamieszkania. | 1 września 2018 at 09:20 |

  Włodawę można z czystym sumieniem porównać do biura rzeczy znalezionych w Koluszkach. We Włodawie jedynie potrafią odnaleźć się osoby zagubione i tu promować się na wielkich zarządców miasta gdyż nikt kto przedstawia jakąkolwiek wartość nie będzie firmował swoim nazwiskiem porażki a powód tego jest prozaiczny WSTYD znany jedynie ludziom z ambicjami i honorem.
  Wobec tego drodzy Włodawiacy głosujcie na tego kandydata który jest Wam najmniej znany wówczas będzie cień szansy na jakieś zmiany w mieście, zmiany na lepsze bo wbrew pozorom może być jeszcze gorzej .

 15. Gorzej być już nie może. Chyba że znów wygra Przewodniczący SLD ze swoją czerwoną ekipą pod szyldem kompetencji i bezpartyjniactwa.

 16. Słonecznie…. ciepło i bez przymrozków. Na piękny WRZESIEN nam się zanosi 😉

 17. Oddał kilkanaście milionów złotych, z których skorzystał Parczew, sam nie pozyskał namiastki tych pieniędzy, przewoził swoje doopsko po imprezach, porobił z siebie klowna na scenach i dalej pcha sie do koryta, bo wie, że tylko tutaj taki nieudacznik może zarobić tak duże pieniądze nic nie robiąc.

 18. co jurek konczy kariere w adampolu? juz sie na nim tam tez poznali? no prosze a mogł spokojnie leczyc zwierzatka i miałby spokoj. a tak cisno no peło ze ma startowac i to nawet nie pod szyldem niemieckiej partii tylko jako niezalezny 😀 no jaja w opur 😀 a co on zrobil jako radny w powiecie przez ostatnie 4 lata? nawet geby nie otworzył a teraz znowu pcha sie do miasta??!

 19. Nowe Hasło Wyborcze | 2 września 2018 at 16:53 |

  WODZIREJ NA KOMIWOJAŻERA!!!!

 20. Czerwony z racji miejsca zamieszkania. | 2 września 2018 at 18:59 |

  Bez Burmistrza, większości radnych wywodzących się ze struktur partyjnych PiS Włodawa nadal będzie otrzymywała ochłapy na rozwój. Całe to startowanie znanym dokładnie społeczności włodawskiej kandydatów ich przeszłości, życiorysów łącznie z aktywnym działaniem w strukturach PZPR ORAZ ZAJMOWANYCH TAM WYSOKICH STANOWISK z list bezpartyjnych czy jak to oni sobie to nazwali, wymyślili to jest jedna wielka ściema. W ten prosty sposób, wybieg nadal chcą utrzymać zajmowane stołki w spółkach miasta oraz powiatu. Oni tylko startują w wyborach lecz o wyniku wyborów decydujemy My mieszkańcy Włodawy !!!!

 21. Mamy tu jakiegoś wesołka wśród komentujących. Próbuje zdyskredytować wszystkich prócz Muszynskiego. To może nadszedł w końcu czas aby oświecić wszystkich i ujawnic wszelkie dokonania tego dobrodzieja czy wodzireja jak tam go zwą. Mam wrażenie, że to jakaś tajemna wiedza utrzymywana w wąskim gronie w tajemnicy przed światem. Chętnie się wszyscy dowiemy jakie to dobrodziejstwa za jego sprawą spłynęły na nasze miasto. W czym on i jego bezpartyni radni przysłużyli się naszej społeczności. Naprawdę chciałbym wierzyć, że te ostatnie 4 lata to pasmo sukcesów ale mam z tym duuuży problem. Ta wiedza to odpowiedź na pytanie o kompetencje obecnej okipy. Czekam na listę osiągnięć aby w jej świetle ocenić kolejne obietnice wyborcze.

  • Bardzo mądry komentarz. Jeśli mamy głosować na obecnego, dobrze byłoby poznać jego osiągnięcia w ciągu minionych lat. I nie chodzi tu o wysiłek remontowy kilku uliczek, a i to dopiero w ostatnim roku.

 22. Czerwony z racji miejsca zamieszkania. | 3 września 2018 at 07:56 |

  Widzę,że kogoś dotknął mój komentarz może i uraził i stara się go interpretować w taki sposób aby innych czytających zbić z właściwej myśli , no działania godne postkomunistycznemu myśleniu Panie Ja.
  Jeśli komuś pasuje obecny stan panujący w Urzędzie Miasta oraz obecny skład radnych niech za tym głosuje. Natomiast jeśli ktoś uważa, że potrzebne są zmiany w strukturach Urzędu Miasta oraz składzie radnych niech odda głos za lepszym.

 23. moher pover | 3 września 2018 at 08:19 |

  Najlepsiejsy będzie ten z pis bo Wiesław histeryk już ujawnił prawdę że jego partia będzie dawała kasę tylko sfoim. Taka to dobra zmiana psia icha mac. Tylko że my nie chcemy tu takich. Już pokazali co potrafią i teraas sciagajo ludzi z lublina na wybory. WSTYD! Może jeszcze wystafcie niezależnego z kodnia biznesmena z Siedlec danielkof rysIuf krecinof i przypadkowych prszechodniof co lubią się wypofiadac dla tvpis no dobra zmiana pełno gebo!

  • Czerwony z racji miejsca zamieszkania. | 3 września 2018 at 09:07 |

   Oczywiście,że PiS nie da pieniędzy postkomunistycznej spuściźnie aktualnie będącej pod szyldem bezpartyjności by ta się promowała za pieniądze PiS na zaradnych pozyskiwaczy środków.
   Postkomunistyczna spuścizna będzie nadal wciskała ciemnotę mieszkańcom Włodawy ,że pozyska środki na rozwój miasta. Tylko myślący człowiek zada sobie pytanie skąd pozyska te środki jak nie od władz centralnych które nie dadzą nic , ukradnie? Jeszcze jest jedna możliwość mianowicie,że przyciągnie do Włodawy biznesmenów by Ci tu inwestowali ale z tego co pamiętam to kłamstwo już było wtłaczane w głowy wyborców cztery lata temu.

  • Idioto wroc do szkoly, uzupelnic braki. Nie wystarczy zmienic nick, zelazny elektorat latwo poznac. Widac, ze niedawno wypuscili z sanatorium.

 24. nikt nie potrafi klamac lepiej niz dobra zmiana. wmawija ludziom ze dadza kase ale nie mowia ze to zabrana z portfeli ludzi. a to daja kase swoim to jest normalna korupcja polityczna i traktowanie ludzi jak idiotów. jak wybierzecie po naszej myśli to będzie kasa jak nie to figa z makiem. ot cala wolność wyboru

 25. Do MOHER pover. Pamiętam jak u władzy było SLD i tam na górze i tu na dole. Wciskali nam przejście graniczne i gaz z Białorusi. Mogli wszystko bo rządzili ale a nie dali niczego prócz odpadów kopalnianych na błoniach. Dzisiejsze hasła niewiele się różnią więc boję się myśleć co nam do tego biednego miasta obecna władza jeszcze przywiezie… dziwię się Muszynskiemu, że jako młody człowiek utrwala beton o takich korzeniach. Ale to polityka a ta ponoć nie ma zasad…

 26. Czerwony z racji miejsca zamieszkania. | 4 września 2018 at 21:00 |

  Z 0statniej chwili!!!! Jakbyśmy nie oddali głosów i na kogo i tak nic to nie zmieni.Za STAROSTĘ” czyli za brak kandydata w wyborach z ramienia władzy Histeryka Pan Histeryk zostanie dyrektorem szkoły lub zastępcą dyrektora. Ot to jest odpowiedź jaki był powód nieobecności premiera Morawieckiego na obiedzie podczas pobytu w ,,Czerwonej sprzedajnej Włodawie” podczas przysięgi żołnierzy OT na zorganizowanym Przyjęciu z ramienia PiS a udał się On na pogadankę polityczna do klasztoru. Jak zawsze i wszędzie najlepszy wywiad ma kler. Kto robi jakiekolwiek interesy, sojusze, porozumienia z czerwonymi nawet jak są z list bezpartyjnych wreszcie zaczęło to docierać do władz centralnych. Pseudo ,,Rejtani” Włodawy dajcie już spokój w biznesie prywatnym jesteście zerem pasmo porażek i klęsk zmuszających Was do bycia radnymi lub innymi na diecie Władzy centralnej która od trzech lat was żywi nieroby a i tak kąsacie dłoń żywiciela Jak Wy chcecie zarządzać miastem czy powiatem MEGA PRZEDSIĘBIORCY . Mając krztę godności osobistej nie wspominając już o honorze po zakończeniu mandatu radnego czy też Pana od występów na scenach polsko-ukraińskich nie wystartujecie w wyborach w ten sposób najlepiej przysłużycie się lepszemu rozwojowi Włodawy KMIECIE.

 27. Niestety miernoty partyjne tylko będąc u władzy mogą dorobić się jakiś porządnych pieniędzy. Wodzirej, który kreował się na bezpartyjnego, młodego, wykształconego i kompetentnego okazał się przewodniczącym SLD, z jego kompetencji to najlepiej wychodziło kręcenie się na fotelu i robienie głupich minek,a wykształcenie z ukrainy jakoś szybko zniknęło ze strony internetowej. Jego wielkie znajomości biznesowe okazały się tak samo wiarygodne jak jego bezpartyjność. I ten osobnik, który NIC nie zrobił dla Włodawy startuje ponownie jako bezpartyjny, bo dobrze wie, że za te NIC nierobienie znowu weźmie 500 000,00 PLN, a jego kolesie dostaną ciepłe posadki na koszt podatnika.

  • Wystartuj i zaproponuj swoje pomysły zamiast wylewac żale na elbi. Założę się że nie masz odwagi zrobić cokolwiek prócz biadolenia

   • Paszko Rymbaba | 5 września 2018 at 16:13 |

    Bardziej mi się wydaje, że ten gościu to raczej typ zaangażowany w kampanię kontrkandydatów pokroju dzbanów Wieśka czy Mariusza. Generalnie nie uważam Muszyskiego za wybitnego włodarza ale poziom debaty ww jest żałosny do granic możliwości. Nęci ta kasa i władza oj nęci

    • Zgadza się wszyscy specjaliści ale chętnych nie ma do startu w wyborach. Do tej pory mamy spadochroniarza z lublina który z Włodawa ma tyle już wspólnego ze pokazuje się co jakiś czas jako reprezentant wojewody na jakichś imprezach. To podobno decyzja mazurkowej od chamow i prostakow. Najpierw wsadzila swoich gdzie się dało a teraz chce mieć burmistrza swojego. Brawo wlodawski pis 😀 podono Jurka Cisna z góry żeby startował ale ten podobno się ciągle wacha bo wie że to samobójcza akcja więc woli posadę w adampolu. Trzeci to obecny wodzirej który jasno powiedział że chce dalej pracować. Z tej trójki to właśnie Muszyński jest najlepszy bo za jego kadencji miasto odzylo. Mógł zrobić więcej ale jest jak jest w tym naszym politycznym bagnie więc cud że zrobił co zrobil więc wbrew temu co tu wylewacie powinien dalej być burmistrzem. Ciekaw jestem czy we wlo objawia się też mega muzgi proponujace samorządowe tysiak plus i inne takie.

   • Odezwal sie odwazny

 28. do Krzysia | 5 września 2018 at 18:30 |

  Krzysiu schizofrenie masz, że sam ze sobą piszesz?
  Co do twojego wodzireja, to 4 lata udowodniły, że on nadaje się tylko na scenę, robić z siebie klowna i przed rynek we czwartek by sprzedawać choinki zapachowe, a nie do zarządzania miastem. Jeżeli już go tak bronisz, to wymień jego dokonania na rzecz miasta.

 29. “muzg” to tobie się “wacha” … nie dość że Anonim to jeszcze analfabta. Krytykujesz innych? a sam jesteś największy “znafca” włodawskiej sceny politycznej. To jakaś masakra !
  I kto tu się do władzy rwie?

 30. Ja też zagłosuje na Pana Muszyńskiego.

 31. włodawianka | 6 września 2018 at 11:29 |

  Do dzisiaj nie znam kandydatów na burmistrza Włodawy.

 32. mieszkam we Włodawie | 6 września 2018 at 13:56 |

  Krzysiu, ty i tobie podobni zawsze będziecie głosowali na muchyńskiego, ponieważ jak on nie zostanie na drugą kadencję, to ty i tobie podobni wylecą na zieloną trawkę. muchyński miał zatrudniać młodych i kompetentnych, a pozatrudniał do WDK-u, MPGK, Urzędu Miasta, MOSiR-u swoich kolesi, działaczy partyjnych i ich rodziny, takich właśnie Krzysiów, którzy siedzą i zachwalają swojego przewodniczącego SLD. Jednak dgy poprosi się o konkretne przykłady co zrobił ten wielki działacz partyjny, to zero odzewu.

  • Chlop z mazur | 8 września 2018 at 13:32 |

   oooooooooo narciarz z hańska pisze komenatarze, naoliwiłeś już narty dla jurasa ? Goha już swojo brochę dla jurasa przystrzygła ?

 33. obserwator | 6 września 2018 at 14:05 |

  Ostatni miesiac rzadow dopiero zaczyna wodzirej dzialac, ulice rozkopane, na fejsie usmiechy i usciski dloni, slabe to

 34. Czerwony z racji miejsca zamieszkania. | 6 września 2018 at 17:33 |

  Jedynie tylko ciemnota lub Ci co nic nie robią po urzędach gdyż ręce maja zajęte trzymaniem stołka pod czterema literami na ciepłych posadkach chcą by nadal było tak jak jest.
  Nie trzeba być po światowej sławy uczelniach by zdać cobie sprawę ,że jedynie przedstawiciel partii rządzącej w kraju na stanowisku Burmistrza miasta będzie otrzymywał dotację z rozdzielnika na rozwój miasta bez jakiegokolwiek starania się. Natomiast wszyscy z tzw list bezpartyjnych schowani czerwoni będą zmuszeni walczyć o ochłapy a i te nie wszystkie będą w stanie spożytkować i dokonają ich zwrotu .

  • tojna smiana | 6 września 2018 at 23:21 |

   Tag jezt tylko prafko i zprafietliwosc!tam gcie szonci pis jezt dopropyt! Lucie nie muszom pracofadz w darmofych domkah ciepludko i psztulnie a pincet pluz co mieziac pszynozi liztonosz! Tag tszymac! Slamanego groZa na tyh lefakof i rezte barahla nieh ztola morty i zasufaja do ropoty!

   • Idż do okulisty zawistny komuchu, bo ciężko zrozumieć twój bełkot. UBecką emeryturkę zabrali to teraz zły że sam niema a dzieci dostały po 500.

 35. Po co tyle krzyku, jak edek z holim się domówili, miasto zostawiają formacji edka, a w powiecie rządzi holi, a jego zastępcą ma być edek.

 36. Tego niie Wiecie !!!!!! | 8 września 2018 at 10:48 |

  Przy wygranych wyborach samorządowych oraz wyborach Burmistrza Miasta Włodawa przez PiS zostanie wdrożony program ,,Ekologiczne i tanie miasto “. Na dachach bloków spółdzielni mieszkaniowej zostaną zainstalowane kolektory słoneczne co drastycznie zmniejszy opłaty lokatorów do 70% za ciepłą wodę oraz energię elektryczną.

  • A gięty bendom rzklane tomy i metro?

   • Reżyser Kina Akcji | 8 września 2018 at 15:50 |

    Metro we Włodawie już mieliśmy, Stacja Główna mieściła się tuż przy czworoboku, postoju TAXI za wiatą przystanku autobusowego.Stacja ta została zasypana z niewiadomych względów. Natomiast stacja końcowa mieściła się w parku miejskim przy ul JP II. Stacja ta również została zasypana pod naciskiem obcego mocarstwa ze strefy Gazy. Starsi mieszkańcy doskonale o tym wiedzą.

    • Wice sze tofaszysz tomaz p. Na jusz tagie eko sze muzi wylefac zie rufniesz na elbi po na srejbuku jusz mu zie mię miezci 😀

 37. Oj chyba dziś była jakaś akcja zakrojona na szeroką skalę wymierzona w osoby ze sfer mundurowych oj oj oj. Tak czy siak media milczą rzecznicy prasowi jeszcze nie poinformowali gazet i telewizji oj oj oj , a z byle bzdurą chwalą się na łamach gazet atu cisza Oj oj oj .

 38. w powiecie Włodawa .

 39. Przemyt wyrobów akcyzowych, przynależność do zorganizowanej grupy przestępczej oj oj oj i po emeryturkach będzie jak zostaną winni, lecz ja głęboko wierzę w ich niewinność bo w końcu składali przysięgi, ślubowana by strzec granic RP i stać na straży prawa nawet z narażeniem życia a to już nie w kij dmuchał nie w trąbkę pierdział. Oj oj oj Honor oficera rzecz święta Oj oj oj.

 40. Tylko J. Wrzesień! Pływam we włodawskim basenie, biegam po ścieżce pieszo-rowerowej, dzieciak cały czas spędza na orlikach- jak nie jednym, to na drugim.
  Znowu jest szansa na rozwój miasteczka. Fajnie, że będzie na kogo zagłosować. Z przyjemnością to zrobię. Mam już dosyć disco-polo z miejskiej puli!

  • Zadowolony z władzy Centralnej. | 13 września 2018 at 19:46 |

   Oczywiście lecz weź pod uwagę ,że wówczas rząd był PO. Przy obecnym stanie rządzi PiS a ten nie da ani grosza na rozwój Burmistrzowi reprezentującego lewice.
   A z innej beczki korzystasz z przystani kajakowej na rzece Włodawka ? a może znasz kogoś kto z tej przystani korzysta?

  • Wrzesień reprezentuje lewicę? nie wiedziałem, od tego roku może?
   Z przystani nie korzystałem, ale znam dużo ludzi korzystających z basenu (obiecywanego od wieków!) włodawskiej biblioteki, placów zabaw przy szkołach, orlików, targowiska przy Lubelskiej, drogi, chodniki
   Mamy bilans…kilkanaście trafionych inwestycji vs jedno pudło.

   • Zadowolony z władzy Centralnej. | 14 września 2018 at 07:35 |

    Tak czy inaczej bez pieniędzy nic nie zrobi a ich nie będzie miał bo rządzi PiS a nie jak za jego kadencji na stanowisku burmistrza PO . Co do przystani kajakowej osoby trudniące się organizowaniem spływów kajakowych odradzały tej inwestycji a mimo to wybudował wiedząc że to będzie niewypał

 41. A ja myślałem, że kasa na te inwestycje pochodziła z RPO WL, gdzie większość ma PSL-PO. Nie jest powiedziane, że PIS będzie tam rządził po wyborach. Uzależnianie “dobrobytu” samorządów lokalnych od władzy centralnej to moim zdaniem korupcja polityczna. Samorządy powinny być “obdarowywane” przeze władze centralne w miarę jednakowo a nie według klucza partyjnego. Ale oczywiście władza centralna jest uczciwa i wszystkich obywateli traktuje jednakowo i nie dzieli społeczeństwa na swoich i tych złych, którzy się obrażają na władzę centralną.

  • Dobry komentarz. Popieram
   A co do odradzania inwestycji…nie zapomnę nigdy, jak Rada Miasta odpuściła 8 mln…Wrzesień walczył wtedy z wiatrakami włodawskimi 🙁 bo za wszelką cenę musiał spaść ze stołka.
   Dobry projekt sam się obroni, poza partią lokalną, czy centralną. Dla dobra Włodawy, nie przeciwko niej. Ludzie to dla nas wszystkich ma być dobrze, nie dla wybranych. Skończmy z kolesiostwem. Czy w tym mieście naprawdę nie można działać wspólnie? być ponad barwy partyjne?

   • Ci sami radni na czele se swoim wodzirejem rządzili przez ostatnie cztery lata i pokazali co potrafią sami zdobyć. Oddać Parczewowi 8 000 000,00 zł było łatwo, ale zdobyć takie pieniądze jest niewyobrażalnym tym ludziom. Cztery lata zmarnowane, których nie da się już odrobić, ale co wodzirej się nabawił i nabrał kasy przez tą kadencję to jego, a wielka strata Włodawy.

 42. Włodawa zawsze była czerwona i nic sie nie zmienia. | 16 września 2018 at 12:05 |

  Kadencja się kończy i już latają jak koty i kotki natarte terpentyną po mieszkaniach i domach skomląc o podpisy do list wyborczych. Lecz po wyborach przez najbliższe 5 lat będą mieli swych wyborców tam gdzie są natarci terpentyną Domokrążcy. Wyborco podaj rękę dziadu to jak dziad odżyje to Cię torbą zabije. Takie zabijanie wyborców jest cykliczne bo co 5lat dziady odżywają .

 43. Wsiochy w natarciu wybieramy najlepszego wiocha gdzie są ludzie z pokolenia na pokolenie z Włodawy.Myślę że nie mamy szas bo wsiochów jak niegdyś żydów jest 70%

 44. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki