Rusza plebiscyt Włodawianin Roku 2016

Do 9 czerwca można zgłaszać kandydatów do plebiscytu „Włodawianin Roku 2016”. Ubiegłoroczna edycja plebiscytu Włodawianin Roku cieszyła się dużym zainteresowaniem. W wyniku głosowania mieszkańców tytuł Włodawianina Roku 2015 otrzymała Pani Bogusława Górska. W tym roku zasady nieco się zmieniły, bo zwycięzcę wybierze kapituła.
– Wybór Włodawianina Roku zbiegł się w czasie z głosowaniem nad propozycjami do budżetu obywatelskiego. Dlatego też postanowiliśmy że zwycięzcę plebiscytu wybierze kapituła w której skład wejdą ludzie kultury. – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.
Pozostałe zasady plebiscytu pozostają bez zmian. Kandydatów mogą zgłaszać jednostki organizacyjne miasta i organizacje pozarządowe działające na terenie Włodawy. Zgłoszenie należy przesłać do włodawskiego ratusza lub złożyć osobiście w sekretariacie urzędu do 9 czerwca 2017 roku. Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 82 57 21 444 wew. 53
Tytuł „Włodawianin Roku 2016” przyznawany jest za szczególne osiągnięcia w zakresie kultury, sportu lub działalności społecznej osobie, która w swoim życiu kieruje się najwyższymi wartościami moralnymi i etycznymi, promuje Włodawę oraz inspiruje innych do działania. Wyniki tegorocznej edycji plebiscytu poznamy w czasie Dni Włodawy, które rozpoczną się już 16 czerwca. Zwycięzca plebiscytu otrzyma specjalnie przygotowaną na ten cel statuetkę włodawskiego rycerza.
Formularz zgłoszeniowy

 

UM Włodawa

3 komentarzy "Rusza plebiscyt Włodawianin Roku 2016"

  1. Do 9 czerwca można zgłaszać kandydatów do plebiscytu „Włodawianin Roku 2016”

    W wyniku głosowania mieszkańców tytuł Włodawianina Roku 2016 otrzymała Pani Bogusława Górska

    po co zgłaszać, skoro już jest zwycięzca?

  2. bryndek | 26 maja 2017 at 16:56 |

    Poprawiono. Pani Bogusia otrzymała za rok 2015.

  3. a kto wybierze kapitułę?? śmiechu warte…

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki