Remont Garnizonowej w październiku

Urząd Miejski we Włodawie rozstrzygnął przetarg na remont ulicy Garnizonowej. Długo oczekiwane przez mieszkańców prace rozpoczną się już na początku października.

– O remont ulicy Garnizonowej mieszkańcy zabiegali od wielu lat – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński – Dlatego też ogłosiliśmy przetarg na jej gruntowną przebudowę. Prace rozpoczną się tuż po podpisaniu umowy z Przedsiębiorstwem Drogowo-Mostowym Włodawa Sp. z o.o., które złożyło najkorzystniejszą ofertę.

Pierwszy etap remontu obejmuje wymianę nawierzchni na całej długości ulicy Garnizonowej, od skrzyżowania z ul. Szpitalną i ul. Saperów, do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Remont Garnizonowej w październiku"

 1. 4 lata siedzenia na Fb, 4 lata porażek inwestycyjnych, 4 lata imprez i wycieczek, a na zakończenie kadencji mydlenie wyborcom oczu prowadzonymi inwestycjami i ulotką z wirtualnymi pieniędzmi: “30 696 173,00 PLN pieniędzy na papierze, a nie dokonanych inwestycji z wymienionych 40 238 258,00 PLN ukazuje jak mierny jest wodzirej ze swoim Krzysiem w pozyskiwaniu środków unijnych i jak łatwo przychodzą mu kłamstwa. Tak na marginesie, to czemu wodzirej już nie chwali się na swojej stronie studiami w Kijowie, czyżby z nimi było coś nie tak?”

 2. wrzesień zlikwidował folklor i dni włodawy powycinał drzewa w mieście i teraz obiecuje rozwój kulturany miasta i więcej zieleni 😀 może jeszcze jedną przystań kajakową nad włodawką 😀

  • W takiej formule jak się odbywał festiwal pod względem organizacyjnym to była żenada. To było utrzymywanie przez kilka dni zespołu, który raz wystąpił a tak balety co wieczór w szkole i nad białym. Drzewa to wycina i obecna władza. Co do przystani, to co roku biorę udział w majowych spływach i pomysł przystani jest ok. Faktycznie jest za duża. Niestety rzeka z roku na rok wysycha ale to samo jest z Bugiem. W sierpniu mielizny i podwodne przeszkody mocno utrudniają spływy na niektórych odcinkach. Osobiście uważam, że obecnie próbuje się na siłę udowodnić, że to była zła inwestycja i nawet na kilka miesięcy nie rozkłada się choćby części konstrukcji, a od kwietnia do połowy lipca rzeka Włodawaka jest super miejscem na spływy.

 3. wodzirej jako absolwent Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu. też nieźle zadbał o drzewostan we Włodawie: “…Odwiedzając burmistrza Edyta Gałan i jej kolega w imieniu swojego środowiska wręczyli mu list otwarty. Między innymi napisali w nim, że „ Konieczność zachowania i ochrony tak cennego dziedzictwa kulturowego, jakim są publiczne tereny zielone w naszym mieście wydaje nam się zbyt ważna, aby przejść obojętnie wobec tego co się stało z drzewami przy Al. Jana Pawła”. Do listu dołączyli także zebrane opinie i wypowiedzi fachowców.
  – Przyznaję że jestem tym przygnębiona i zawiedziona postawą miasta – mówi Gałan. – Liczyliśmy na to, że nasz list zostanie opublikowany na oficjalnej stronie internetowej Włodawy. Tak się nie stało. Natomiast wciąż niekontrolowana wycinka nadal twa…”

 4. przypomnijcie mi kto zlikwidował tartak i dlaczego?

 5. wodzirej oddaj 8 mln | 8 października 2018 at 22:01 |

  Tak wodzirej pozbawił Włodawę miliony złotych obiecując nowe miejsca pracy: “…Jednym z krytycznym momentów w poprzedniej kadencji było odrzucenie przez większość radnych 8-milionowej dotacji unijnej na projekt związany z rewitalizacją Starej Kaflarni i urządzeniem bulwaru nad Włodawą. Pan również przyczynił się do tego, że miasto nie przyjęło tak dużych pieniędzy. – Tak i wcale tego nie żałuję. Uważałem i nadal uważam, że tamten projekt, chociaż atrakcyjny był obliczony na lepsze czasy. Moim zdaniem dla włodawian znacznie ważniejsze są przedsięwzięcia, które ze swej natury powinny przekładać się na nowe miejsca pracy…”

 6. Gdzie te miejsca pracy???

 7. jurek daj juz spokój | 8 października 2018 at 22:34 |

  jakie było zadłużenie na koniec rządów września? kaflarnia pogrążyłaby wlodawe na lata. i kolejny kamyczek do wrzesnia program bialych orlikow juz sie dawno skonczyl ale widocznie w adampolu jeszcze o tym nie wiedza.

  • hahaha Czy RIO, które wydaję opinie na temat budżetu i planu inwestycyjnego też było tego zdania? Dwa miliony wkładu przy takiej inwestycji to niewiele. Mielibyśmy w zasobach majątek miasta o WIĘKSZEJ wartości i bylibyśmy na plus! Promenada by już była, park przy Cerkwi, Spokojna i Mostowa też. Amfiteatr na imprezy, na które nie trzeba by było zwracać uwagi na sąsiedztwo klasztoru również. A to wszystko przy dofinansowaniu 85%. Proszę uczciwie powiedzieć jakie miasto poniosło koszty przy samej przebudowie ul. Spokojnej. Proszę o pełna kwotę z kosztami Miasta i MPGK!!!

 8. Klakierzy wodzireja ujadają, gdyż boją się o swoje miejsca pracy, po jego przegranej, a ta jest nieuchronna. Pomimo tego, że już opili wygraną w pierwszej turze, że już opili uśmiechniętego wiceprezesurę, to wiadomo że człowiek porażka inaczej zwany wodzirej przegra!!!!

 9. Czy to prawda, że projekt dotyczący termomodernizacji Szkoły Podstawowej nr 3 nie otrzymał dofinansowania? Kolejny sukces Wodzireja?

 10. kto tutaj ujada to akurat wyraźnie widać

 11. trudno z tego wyczytać, że to komentarze do artykułu Remont Garnizonowej w październiku

 12. trudno z tego wywnioskować, że to komentarze do artykułu Remont Garnizonowej w październiku

 13. Wodzirejowi najlepiej wychodzi ściemnianie na temat swej wielkości i znajomości, a rzeczywistość jest inna.

 14. Cechy osobowości są odpowiedzialne za sposób myślenia i zachowywania się każdego człowieka oraz za jego relacje z innymi ludźmi. Jeśli jednak ktoś ma pewne cechy znacznie wyostrzone, wyolbrzymione i wyraźnie odbiegające od rozpowszechnionych w danej kulturze wzorców, co utrudnia mu współżycie z innymi, narażając jego i otoczenie na cierpienie, można podejrzewać zaburzenia osobowości.

 15. Witajcie
  Kampania wyborcza trwa w najlepsze. Kandydaci na Burmistrza Włodawy opowiadają i obiecują różne rzeczy. Zdecydowaliśmy się obnażyć ich pomysły, działania, podać fakty, powiedzieć jak jest naprawdę – na wszystko pokarzemy dowody: liczby, zdjęcia, linki do artykułów prasowych a nawet dokumenty (będzie ciężko, ale jeden już mamy … MOCNY).
  Na pierwszy ogień – Wiesław Muszyński- obecny Burmistrz, następnie (w kolejności alfabetycznej): Andrzej Odyniec – kandydat na burmistrza Włodawy i KWW Jerzego Września
  Trzymajcie się mocno foteli !

  https://www.facebook.com/Wybory-Samorządowe-Włodawa-2018-308611463058151/

 16. Hahaha, następny “sukces” Człowieka Porażki, termomodernizacja SP3.Miała być już imprezka i toasty,a tu nic. I on wypisuje na swojej ulotce inwestycje za 31mln zł, które dopiero MOŻE mają być.

 17. News ! Słyszeliście że wodzirej sprzedał tartak w centrum miasta na zakład pogrzebowy ? Ciekawe co na to sąsiedzi z Lubelskiej i Piłsudskiego ?

 18. Wodzirej ze swoją ekipą, blokują na Fb tych, którzy umieszczają komentarze negujące jego dokonania. Stało to się także z moim komentarzem i teraz muszę udowodnić Fb, że ja to ja.

 19. Najlepiej wybrać gościa, który uciekał od mieszkańców drugimi drzwiami z własnego gabinetu.

 20. Łączy nas koryto, i wszystko jasne

 21. Tartak sprzedany? było ogloszenie?

 22. Tartak sprzedany? było ogłoszenie?

 23. Nowe przeznaczenie tartaku stało się właśnie przesłaniem w jakim kierunku pchane jest nasze miasto i jakiego rodzaju przedsięwzięcia są preferowane przez obecnie rządzącego. Jeżeli to jest ROZWÓJ rozumiany przez zarząd miasta to miej nas Panie w swojej opiece….

 24. Dla jasnosci to na Tartaku powstaje właśnie dom pogrzebowy!!! To jest jakis koszmar !!!

 25. Może ktoś zapyta o temat tartaku na FB ?

  • zapytaj septembera dlaczego zlikwidował tartak? teraz jest fabryka mebli w pusce i to by się pryzdał. BRAWO JUREK MÓJ TY WIZJONERZE!

 26. Na Fb nie można zdawać trudnych pytań wodzirejowi i jego ekipie spod szyldu łączy nas koryto oaz negować ich dotychczasowych osiągnięć, bo zgłaszają Fb, że osoba negująca nie jest prawdziwa i konto zostaje zablokowane.

 27. Sukces Pana Burmistrza Szkoła Muzyczna we Włodawie , najpierw ponad czterysta tysięcy w remont pomieszczeń w budynku WDK, teraz nie wiadomo ile, ale sądząc po skali remontu budynku gimnazjum ze dwa razy tyle. I jeszcze odgrodzili się od uczniów gimnazjum parawanem.Pewnie żeby nie czuli się jak ubodzy krewni.

 28. No niezły wałek z tą szkołą muzyczną. Pchanie kasy w budynek gimnazjum, w który wpompowano miliony zł przez ostatnie 20 lat i który czeka rychły i smutny koniec. To się nazywa marnotrastwo.

  • sam jesteś wałek. wolałbyś żeby budynek niszczał po tym jak kaczyński zlikwidował gimnazja? a tak przynajmniej moja córka może ćwiczyć w ludzkich warunkach a nie gnieździć się jak ośmiorniczki w puszcze.

   • Daruj sobie osobiste wycieczki. Ten budynek w perspektywie czasu będzie niszczał chcesz tego czy nie. Cieszę się szczęściem Twojej córki, tylko czy stałaby sie jej wielka krzywda gdyby się uczyła grać na instrumencie w nieprzebudowanym do tego gimnazjum? Czy trzeba zawsze na maksa, bez zastanowienia, gdzie sie da, ładować publiczne pieniądze tylko po to, żeby ładnie na ulotce wyborczej wyglądało? Gimnazjum chyba nie było aż tak zapuszczone, żeby wymagało kolejnego, gruntownego remontu. Czemuś Polaku biedny? Bom głupi? Czemuś głupi? Bom biedny. Jeden dzban remontuje zamkniętą szkołę. Drugi dzban chce budować nowoczesno boisko przy szkole, w której z roku na rok jest mniej uczniów a takie same boisko znajduje się po drugiej stronie ulicy. Trzeci dzban chce budować wielki dworzec autobusowy chociaż przez miasto nie przebiega żadna istotna trasa a PKS już dawno szczęzł marnie. Powinniśmy trochę z większą estymą podchodzić do wydawania publicznych pieniędzy jeżeli nie chcemy skończyć jak Grecy czy Portugalczycy.

    • to to jeszcze nic september znowu chce budować amfiteatr! ciekawe tylko po co skoro już raz pokazał że bez mrugnięcia okiem zlikwidować folklor i dni włodawy. chyba mu mocno zależy na dalszym zadłużaniu miasta

     • Warto też pamiętać o obietnicach wskrzeszenia przejścia kolejowego na Bugu przez niedoszłego kandydata Perutę z Manchesteru. Szczęście ten zlitował się nad Włodawą i wycofał swoją kandydaturę.

 29. Zapytajmy, gdzie się podziały pieniądze z dywidendy MPGK, na co zostały wydane?. Pan Krzysztof Kot zostawił ponad 1mln zł zysku. Ile zostało z tej dużej kwoty?

 30. zapuchnięty szybko wydał tą dywidendę, ale jak uśmiechnięty zostanie z-cą prezesa to wypracuje następne miliony dywidendy.

 31. Reżyser Kina Akcji | 12 października 2018 at 08:24 |

  Kto wygrywa te przetargi na remonty szkół i budowę drogi na ul Sanguszki i kto kupił teren po byłym tartaku ? Jesli to jedna i ta sama osoba to daje do zastanowienia .

 32. Rodzic jest przeważnie od garów,a według wyznawców Pana Burmistrza nie potrafi myśleć.

 33. A czy dyrektorem szkoły muzycznej i organistą, w jednej osobie nie jest przypadkiem, startujacy z listy ,, Burmistrza”, znany włodawski ,,społecznik”???

 34. zapuchnięty nie tylko jego obsadził. za poparcie porozdawał stanowiska na następną kadencję kilku osobom.

 35. Jakie jest finansowanie szkoły muzycznej, w tym jej dyrektora?

 36. Widzieliście spotkanie PiS z posłem Soboniem. Poseł olał włodawski PiS i nie przyjechał, a na spotkaniu było paru członków partii. Porażka i wstyd.

 37. remont ulicy garnizonowej to klamstwo juz koniec pazdziernika inic jak nie bylo tak niema

 38. Cała kadencja wodzireja to jedna wielka ściema. Cztery lata stracone bezpowrotnie.

 39. A w tartaku zakład pogrzebowy będzie.

 40. Za cudze pieniądze i w gotowym budynku łatwo otworzyć nową szkołę ,,muzyczną”- faktycznie sukces PŁ?

 41. Wodzirej robi sobie kampanię wyborczą za pieniądze mieszkańców, kręci beznadziejny spot w którym kreuje się na wielkiego lokalnego polityka,do tego wstawia jakąś lewą stronkę wybieramy burmistrza gdzie promuje się jego osobę, A I TAK PRZEGRA!!!!!

  • wolnosc slowa po wlodawsku | 14 października 2018 at 09:10 |

   Panie Adamie proszę oddychać. 1:0 dla Pana bo zablokowaliscie stronę bojąc się prawdy. Ale my się nie poddamy i ujawnimy prawdę.

   • Ale jaką ujawnicie prawdę, że wodzirej nic przez 4 lata nie zrobił, czy będziecie go głupio usprawiedliwiać tak jak już zaczelśscie to robić na swojej stronie?

 42. Myślałem, że tu już nikt nie wchodzi, ludzie kampania się toczy na fb. Pan burmistrz z dziećmi, seniorami, ekologiczny:) Spot wyborczy za pieniądze publiczne, gdzie sąd 24 godzinny? Co wy tu robicie?

 43. I tak zapuchniętemu nic nie pomoże. Może dobry to on był w sprzedaży choinek zapachowych, ale nie w urzędzie, to talne dno z kulturą na pokax, bo swoją prawdziwe oblicze pokazał na przejściu granicznym podczas powrotu od swoich przyjaciół.

 44. W wydarzeniu fb “głosuję na Odyńca” czy jakoś tak, takową gotowość wyraziło sześć osób. Holi, Zanio, sam zainteresowany plus jakieś trzy randomy. Jedna osoba nadal się zastanawia :)))

 45. Chachacha, Krzysie się wkurzają, że ktoś im zablokował stronkę i nie mogą wychwalać swojego pryncypała. Ale jak oni blokowali negujących wodzireja to było wszystko dobrze.

 46. ksysie, adamy, wieslawy, mariuszki, andrzeje, jurcki, anie, piotry, orgazmy i cała reszta wystraszyły się że ktoś pisze prawde 😀

 47. ale były tłumy na spotkaniu z Glińskim! cała pisowska włodawa się zleciałą 😀 do zdjęcia się nie dopchałem bo tłum taki 😀 teraz już wiem dlaczego często odwołują spotkania bo wiedzą że nie ma po co jechać 😀

 48. A był na spotkaniu z ministrem kultury, włodawski dyrektor od ,,muzyki”, przyszły radny? Bo na wręczaniu medali po Biegu Sobiborskim widać był!

 49. Radny PiS też był i wręczał nagrody i radny PSL. I dobrze, że są takie wydarzenia ponadpolityczne.

 50. Bieg Soboborski był super, apolityczny. Byli przedstawiciele wszystkich opcji ?oprócz PO , Ci się z pospulstwem nie bratają i tylko stołki w głowie i bawią się tylko w swoim towarzystwie/

  • Z tego co napisałeś to wynika, że bieg był bardzo polityczny skoro polityczne tałtajstwo przyszło przed wyborami świecić mordami. Jeszcze tydzień i będzie spokój na cztery lata.

 51. A co za oszołomy wywiesili plakat na znaku wjazdowym do Włodawy? Wstyd przed wszystkimi przejeżdżającymi przez miasto! Po za tym jeżeli to prawda co tam napisane było to skandal i kpina z wszystkich mieszkańców!! Prawicowych i lewicowych!!!

  • trzebaby spraWDZIĆ kto wydał pozwolenie na umieszczenie tego w pasie drogowym. to można łatwo sprawdzić

 52. Obecność partyjnych, to według niektórych ,,apolityczna impreza”, to jakiś żart????

 53. O remoncie ulicy już nawet nikt nie pisze. Bo to “pic na wodę”. Październik się kończy a maszyn drogowych nie widać.

 54. Jak można w mieście z takim dużym bezrobociem, gdzie pensja na wysokości 2 tyś miesięcznie jest już uznawana “za wyśrubowaną” dać jakimś baranom 200 tyś rocznie??? I to z pieniędzy właśnie tych biednych mieszkańców??? Czegoś takiego jeszcze we Włodawie nie było…. Czy to aby prawda??

  • a zapomniałeś mądralo kto na to pozwolił? to posłowie pis przegłosowali ustawę ustalającą MINIMALNE zarobki swoich kolesi w spółkach. w miastach gdzie rządzi pis zarabiają tyle samo albo i więcej ale jakoś dziwnym trafem tam nikt nie oburza się na to? dlaczego bo tam dostają swoi. a w takich miastach jak włodawa gdzie jeszcze nie udało się drużynie mateusza i jarosława przejać władzy wielki lament i ubolewanie. sprawdź sobie stenogramy z głosowań w sejmie i nie będziesz pisał durnot.

 55. Pan burmistrz, to wszędzie chce się pokazać. Na plakatach biegu sobiborskiego widać: nazwiska organizatorów większe, niż hasło główne “ocalić od zapomnienia”. Wstyd, Burmistrzu, wstyd!!!! To nie kampania wyborcza, tylko uczczenie czyjejś pamięci. Trochę honoru

 56. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki