Rekrutacja do Szkoły Muzycznej

1 Komentarz do "Rekrutacja do Szkoły Muzycznej"

 1. A jednak Pani Agata Fisz pracuje we Włodawskiej spółce MPGK !!!
  A tak się tłumaczył, zapewniał, że to nie prawda.
  Głosujcie dalej na czerwona pajęczynę.

 2. Kazali Marionetce zatrudnić, to zatrudnił i tyle w temacie. Teraz już wiadomo czemu ma przezwisko MARIONETKA.

 3. Ktoś ją widział osobiście z Was w pracy w MPGK?

 4. Smieszą mnie takie komentarze, nie wiem co prawda czy ona tam pracuje czy nie ,ale czy nie przyzwyczailiście się do tego że tak zawsze jest ktokolwiek by rządził. Swoi zatrudniają swoich. Dlaczego jak PiS wyrzucił Pamurską z poczty a wsadził tam swoją Kasię to było dobrze, a jak robi to Wodzirej to jest żle, no dlaczego? i jeszcze jedno, wodzirej nikogo na emeryturę nie wyrzucał , jak to zrobił PiS na poczcie. Zańko w Kodniu zatrudnił wywalonego dyscyplinarnie Purca i co? krzyczy ktoś? Tylko pisiorom się nie podoba jak ktoś coś robi tak jak oni, bo tylko im wolno??

  • wstyd i hańba! | 17 kwietnia 2019 at 16:54 |

   manius zwachal sie z czlowiekiem septembera?! ktos tu chyba szuka glosow w wyborch. moze go jeszcze do wlodawianki wcignie? a co na to histeryk i pani marszalek? kieddy w koncu zrobi porzadek w tym grjdole?

  • zyz Ludzie o tym wiedzą i nie reagują-to jest dziwne.Normalnie po jednej kadencji taki ktoś powinien uciec z miasta ze wstydu i nigdy nie kandydować.Jeżeli jednak dalej trwałby przy swoim ,to nie zostałby ponownie wybrany.Nie piszę o kimś konkretnie ale o wszystkich, o całym tym dziwnym politycznym naszym światku.

 5. Niech się pani bezradna cieszy, że dotrzymali ją do emerytury zamiast na okienku wylądować lub na mieście jako listonoszka !

  • a kasienka moze by zaczela od okienka a nie od razu na salony bez wiedzy i w dodatku sie tym chwali pubicznie

   • Kasia miała plecy aby na poczcie nie tylko musiała lizać znaczki.

   • Jakby innych pracowników na poczcie nie było,którzy mogli by zająć miejsca naczelnika. Jedyne co mnie śmieszy to plecenie, że na emeryturę oddelegowali Panią P. Ciągle myślicie, że Trójkąt Włodawski się ze sobą nie dogaduje?

 6. Łączy Nas Koryto | 17 kwietnia 2019 at 21:05 |

  Informujemy, że dokumenty do szkoły przyjmuje siostra naszego wiecznie uśmiechniętego. Ona też dostała pracę, bo jest jedną z nas.

 7. Agatka z Chełma trafiła do Włodawy? Gratuluję! Są tacy którzy posady musieli szukać na jakichś wichurach bo we Włodawie nikt już nie chciał z nimi pracować. Dobrze że dociagneli wam Internet i możecie wylewać swoje żale a podobno inne ciekawe strony też chętnie odwiedzacie.

 8. Włodawski kierowca | 21 kwietnia 2019 at 10:50 |

  Na ch….uj ta szkoła muzyczna dla kilku dzieci nie lepiej za te pieniądze dziury w jezdni połatać. Kierowców jest więcej niż dzieci w szkole a drogi po zimie to masakra. Uśmiechniętego na taczkę i powozić po włodawskich drogach to może w końcu coś z tym zrobi.

  • Ale was boli że uśmiechnięty. A ksiądz mówił na rezurekcji że chrześcijanin powinien być uśmiechnięty i radosny. A tu widzę ci co się najbardziej przed ołtarz pchają łokciami potem plują jadem na forum. Panie Wicestarosta proszę się nie przejmować hejtem i przyjąć życzenia świąteczne dla Pana i współpracowników. Chrystus zmartwychwstał alleluja

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content