Regulamin pomoże walczyć z wandalami w parku

Na najbliższej sesji włodawscy radni zajmą się między innymi regulaminem korzystania z miejskiego parku przy ulicy Kościuszki. Wszystko po to, by skutecznie zapobiegać aktom wandalizmu.

Odnowiony w ramach wielkiej rewitalizacji Włodawy park miejski przy ulicy Kościuszki zyskał nowy blask. Stał się również jednym z ulubionych miejsc spędzania wolnego czasu. Niestety, wśród  osób odwiedzających park zdarzają się i tacy, którzy korzystają z niego niezgodnie z przeznaczeniem.

 – Mieszkańcy regularnie zgłaszają nam przypadki niewłaściwych zachowań w parku przy ulicy Kościuszki. Najczęściej chodzi o spożywanie alkoholu, śmiecenie oraz niszczenie ławek i innych elementów małej infrastruktury. Wprowadzenie regulaminu korzystania z parku miejskiego przy ulicy Kościuszki pozwoli na skuteczne reagowanie na tego typu przypadki – mówi burmistrz Wiesław Muszyński.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Regulamin pomoże walczyć z wandalami w parku"

 1. Regulamin wywieszony w wejściu parku niewiele zmieni.Przecież te półmózgi co go niszczą ..nie potrafią czytać;/Oczywiście żartuję ale tylko trochę.Problemem nie jest jego brak(regulamin)tylko kwestia ścigania ,sądzenia i egzekwowania wyroków.Nic więcej.Dodatkowe rozporządzania nie są potrzebne bo KK odpowiednie art.jak wiadomo posiada,tylko to martwe prawo.

 2. Prawosławny | 22 listopada 2021 at 20:05 |

  Myślę, że jedna z kamer w zupełności wystarczy, żeby ustalić sprawcę wandalizmu, czy też nieobyczajnego wybryku. Jak zapłaci kolegium bo słyszałem, że Pis chce przywrócić, to mu się odechce dokonywać czynów zabronionych.

 3. …a może pogadajcie na sesji, o BEZPIECZNEJ WŁODAWIE…przejscie od tesco do mycenter. KIK,itd albo o światłach na skrzyżowaniu przy targowisku ?????

 4. Darożnyj inżynier | 25 listopada 2021 at 21:00 |

  Na razie dojście do centrum handlowego jest rowem, wałem, ścieżynką itp. Kiedyś stanę za budynkiem i krzyknę “lotnik kryj się” i po obserwuję co robią ludzie. Dojazd, też wymaga karkołomnych manewrów kilka razy widziałem jak było o włos od tragedii. Władzy to ponoć nie dotyczy, bo droga wojewódzka, a że zarazem ulica to już się o tym nie mówi. Zastanawia mnie tylko, kto personalnie ze strony miasta i innych instytucji wydał pozytywną opinię o projekcie przebudowy ulicy, jak też budowy obiektów handlowych?

  • Tam było więcej przekrętów np mieli ściągać betonową nawierzchnię ale nie dali rady więc, zaleli asfaltem i po kłopocie.Koszty mniejsze bo chyba nie większe hehe

 5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content