Przypominamy o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa

Od soboty (15 maja) zostanie zniesiony obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką na otwartym powietrzu. Apelujemy, aby cały czas stosować się do obowiązujących ograniczeń oraz nakazów, których celem jest ograniczenie transmisji koronawirusa. Policjanci będą stanowczo reagować na lekceważenie przepisów.

Od soboty 15 maja 2021 roku, zniesiony zostanie obowiązek noszenia maseczek na świeżym powietrzu. Obowiązuje natomiast obowiązek utrzymywania półtorametrowej odległości w ruchu pieszym. Otwarte zostaną ogródki restauracyjne, w związku z czym apelujemy o zachowywanie reżimu sanitarnego i bezpiecznego dystansu między stolikami.

Bez zmian pozostanie obowiązek zakrywania nosa i ust za pomocą maseczki w pomieszczeniach zamkniętych m.in. w transporcie zbiorowym, w sklepach czy w kościele.

Włodawscy policjanci cały czas prowadzą działania związane z ograniczeniem transmisji koronawirusa. Funkcjonariusze zwracają uwagę na stosowanie się do obowiązujących nakazów, zakazów i ograniczeń. W przypadku ich lekceważenia będą zdecydowanie reagować.

Apelujemy o stosowanie się do obowiązujących przepisów sanitarnych, ponieważ mają one na celu ochronę zdrowia i życia nas wszystkich.

Sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

Skip to content