Przedsiębiorcy w rozpaczy

Lokalny biznes włodawski apeluje do starosty i władz o interwencję, by ratować ich miejsca pracy. – Już w pierwszych dniach obowiązywania stanu wyjątkowego zauważyliśmy znaczny spadek obrotów naszych firm – pisze kilkudziesięciu przedsiębiorców w liście do starosty.

Stan wyjątkowy trwający już od niemal dwóch miesięcy dał się mocno we znaki wszystkim mieszkańcom Włodawy i miejscowości objętych ograniczeniami. Szczególnie dotknęła jednak przedsiębiorców we Włodawie. W związku z tą sytuacją kilkudziesięciu lokalnych biznesmenów wystosowało prośbę o interwencję do starosty włodawskiego – Andrzeja Romańczuka.

Starosta spotkał się z przedsiębiorcami przed kilkoma dniami i obiecał wszelką możliwą z jego strony pomoc. – Moje możliwości w tej sprawie są dosyć ograniczone – mówi A. Romańczuk. – Konieczność wprowadzenia stanu wyjątkowego w pewnym sensie można zrozumieć, nie może być jednak tak, że to się dzieje kosztem i tak bardzo ubogich mieszkańców naszego powiatu.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

2 komentarzy "Przedsiębiorcy w rozpaczy"

  1. mieszkańcy też

  2. Ktoś tu kłamie nad białym kwateruje wojsko i policja ośrodki które nie funkcjonowały w tym okresie wypełnione, myślę że kwaterują za darmo. Sklepy od Sławatycz do Okuninki notują najwyższe obroty, Panie starosto proszę ścisłej informować jakie branże straciły. Nie uświadczysz murarzy, dekarzy, hydraulików, a wiec mila się pan z prawda, znowu propaganda

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content