Przebudują łącznik alei Jana Pawła II z Chełmską. Umowa podpisana

Włodawę czeka kompleksowa przebudowę infrastruktury drogowej i pieszo-rowerowej. Modernizacja obejmie odcinek drogi wewnętrznej długości blisko 220 metrów. Ratusz podpisał umowę z wykonawcą tego zadania.

W ramach inwestycji wykonana zostanie nowa nawierzchnia drogi, przebudowane zostaną chodniki oraz zjazdy do posesji, a także powstanie droga dla rowerów. Zadanie obejmuje również montaż nowego oświetlenia ulicznego, poprawę odwodnienia i rozbudowę kanalizacji deszczowej. Wykonane zostaną nowe krawężniki i obrzeża, odtworzone tereny zielone oraz nowe oznakowanie drogowe.

Prace rozpoczną się od rozbiórki starej nawierzchni oraz części istniejącej infrastruktury, która zostanie zastąpiona nowoczesnymi rozwiązaniami poprawiającymi bezpieczeństwo i komfort użytkowników drogi.

Jak podkreśla burmistrz Włodawy, Wiesław Muszyński, inwestycja ma istotne znaczenie dla mieszkańców tej części miasta.

Dalszą część informacji przeczytają Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

1 komentarz "Przebudują łącznik alei Jana Pawła II z Chełmską. Umowa podpisana"

  1. Internet Telewizja Włodawa

Dodaj komentarz



Zabezpieczenie przed SPAMem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Przejdź do treści