Pożar domu we Włodawie

Dnia 19.02.2021 roku o godz. 22:02 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP we Włodawie wpłynęło zgłoszenie o wydobywającym się dymie z domu znajdującego się przy ul. Wąskiej we Włodawie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów z JRG Włodawa stwierdzono, że doszło do pożaru w drewnianym domu. Działania PSP polegały na otwarciu mieszkania przy użyciu podręcznego sprzętu burzącego, a następnie dotarciu do źródła pożaru i podaniu jednego prądu wody.

Po całkowitym ugaszeniu pogorzelisko sprawdzone zostało kamerą termowizyjną w celu wykluczenia ukrytych zarzewi ognia. Z części nieobjętej pożarem ewakuowano dwie osoby, gdyż stwierdzono tam obecność tlenku węgla. W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG Włodawa oraz Policja i Zespół Ratownictwa Medycznego, którzy zabezpieczali działania straży. Akcja gaśnicza trwała około dwóch godzin. W wyniku pożaru nikt nie odniósł obrażeń.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie

3 komentarzy "Pożar domu we Włodawie"

  1. Redaktor to niech idzie do szkoły, nauczy się pisać hahaah
    “Działania PSP polegały na otwarciu mieszkania przy użyciu podręcznego sprzętu burzącego, a następnie dotarciu do źródła pożaru i podaniu jednego prądu wody.”

  2. Co się dziwić. Czy redaktor przeczytał co napisał? Raczej nie! W przeciwnym wypadku znaczy, że nie myśli.

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content