Pow. włodawski: Zakaz przebywania wywołuje bunt

Tworzenie się miasteczka kontenerowego we Włodawie tylko utwierdziło mieszkańców w przekonaniu, że strefa objęta zakazem przebywania nie zostanie prędko zniesiona.

Włodarzom taki stan prawny również nie jest na rękę. Docierają do nich skargi od mieszkańców na uciążliwe kontrole drogowe.

– Nie sądzę, żeby taki stan był utrzymywany do końca roku. Myślę, że zostaną zdjęte kontrole policyjne, bo za chwilę będziemy mieli bunt społeczny. Jeżdżąc na odcinku Hanna – Włodawa, trzeba trzy razy się zatrzymać i otworzyć bagażnik. To już jest chore i jestem temu przeciwny. Informowałem już komendanta o nastrojach społecznych. Jeżeli jedzie do Włodawy 70-letni senior i musi trzy razy wychodzić z samochodu i otwierać bagażnik, to już jest nękanie człowieka – komentuje starosta Andrzej Romańczuk.

– Mam nadzieję, że potrwa to nie dłużej niż do końca czerwca. Nie wyobrażam sobie okresu wakacyjnego w sytuacji obowiązywania zakazu przebywania w naszym powiecie. Jeśli zakaz zostanie na dłużej utrzymany, Włodawa dużo straci – obawia się burmistrz Wiesław Muszyński.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Pow. włodawski: Zakaz przebywania wywołuje bunt"

 1. Panie starosto bunt społeczny to zaraz będzie ale przez sytuację w szpitalu. Wojna za granicą a my nawet chirurgii nie mamy. I nikt nawet nie mówi kiedy może być przywrócony. Mniej politykowania w mediach więcej realnych działań.

  • do tego ,,dołożę”” remont betonówki i przejścia rowami przy ul.Korolowskiej…

 2. Jechałem ostatnio na Hannę z Włodawy i kontroli faktycznie jest więcej ale nie musiałem wysiadać z auta.Wystarczyła deklaracja o dowodzie osobistym i szybkie zlustrowania wnętrza auta (bagażnik nie był otwierany)Wszystkie kontrole nie trwały łącznie minuty.

 3. wojna za progiem , a chirurgia zamknięta

 4. Niech się P. Starosta przesiądzie na furmankę.To koń za Niego się wylegitymuje. A chirurgia!!!!!!!!!!!!!

 5. Żadnego buntu nie będzie. Świadczy to tylko o obowiązkowym podejściu do wykonywanej pracy przez policję. W przeciwieństwie do Starosty – co z chirurgią? Czy taki dyrektor szpitala jest potrzebny? – nieudacznik.

 6. Ciekawe , czy to wciąż jeden i ten sam pseudo-chirurg skomli, czy też któryś z nich jeszcze dołącza. Żaden z pacjentów potrzebujący interwencji chirurgicznej nie skomlałby tak długo tylko skorzystał z pomocy gdzie indziej. Pozostali nie potrzebujący interwencji chirurgicznej, dopóty nie będą jej potrzebowali dopóty w dupie mają, czy chirurgia jest czy nie. Także pseudo-chirurg trzeba było pacjentów i pracę szanować, a nie skomleć teraz.

 7. Nie napinaj się tak bo ci żyłka peknie

 8. Gadasz jak ruski prestidigitator na arenie / albo goebbelsowska tuba w mediach. Takich Anonymous szybko wyłapuje i likwiduje w sieci. Nie ośmieszaj się.

 9. a to redaktorek pisze czy sam boss z trybuny? pajace

 10. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content