Pow. włodawski. Guz wywrócił do góry nogami życie 5-osobowej rodziny

Niespełna rok temu Piotr Ignatiuk dowiedział się, że musi stoczyć walkę z nowotworem złośliwym zatoki szczękowej. Ojciec trójki dzieci i strażak ochotnik z gminy Hanna potrzebuje środków na dalsze leczenie.

– Jak dotąd wiedliśmy spokojne i dobre życie. Jesteśmy 5-osobową rodziną, mamy dwóch synów i małą córeczkę. Nie zawsze było łatwo, bo wychowanie trójki dzieci nie jest prostym zadaniem, jednak muszę przyznać, że naprawdę dobrze sobie radziliśmy. Byliśmy naprawdę szczęśliwi. Niestety, wszystko zmieniło się w kwietniu 2022 roku. Wtedy nasze spokojnie życie wywróciło się do góry nogami i już nigdy nie będzie takie same… – mówi pani Renata, partnerka 40-latka.

Obecnie pan Piotr jest już po 4 cyklach chemioterapii. Niedługo przejdzie także operację usunięcia guza, części szczęki, nosa i policzka. Zabieg będzie naprawdę skomplikowany. Musi też liczyć się z ryzykiem usunięcia oka. 

– Nigdy nie spodziewaliśmy się, że spotka nas takie nieszczęście. Nie możemy się poddać i robimy wszystko, by wygrać z naprawdę trudnym przeciwnikiem. Niestety, dotychczasowe leczenie, jak i przyszłe oraz dojazdy do szpitala są bardzo kosztowne, a nam zaczyna brakować środków. Dlatego nie mamy wyboru i prosimy o pomoc! Sami nie damy rady. Nie możemy przegrać tej walki, nie w taki sposób… – dodaje

Piotrowi Ignatiukowi można pomóc, wpłacając datki za pośrednictwem strony siepomaga.pl

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

Komentuj jako pierwszy na "Pow. włodawski. Guz wywrócił do góry nogami życie 5-osobowej rodziny"

Dodaj komentarz