Potrącenie dwóch nastolatek na przejściu dla pieszych

Do potrącenia nastolatek doszło wczoraj na jednej z włodawskich ulic. Kierujący Iveco typu laweta na przejściu potrącił przechodzące przez przejście dwie dziewczynki. Poszkodowane z potłuczeniami zostały przewiezione do szpitala.

Wczoraj po godzinie 19:00 dyżurny włodawskiej komendy został poinformowany o potrąceniu dwóch dziewczynek na jednej z ulic Włodawy. Natychmiast skierował tam policjantów. Jak się wstępnie okazało, 63-letni mieszkaniec gminy Włodawa kierując pojazdem marki Iveco typu laweta na przejściu dla pieszych potrącił znajdujące się na przejściu 14-latkę z Włodawy oraz 13-latkę z gminy Włodawa.

Poszkodowane zostały zabrane do szpitala Dziecięcego w Lublinie z potłuczeniami ciała. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają włodawscy policjanci. 

W związku z występującymi złymi warunkami atmosferycznymi w postaci opadów śniegu/śniegu z deszczem apelujemy do kierujących pojazdami, pieszych i rowerzystów o ostrożność na drodze. Pamiętajmy że, opad oraz przymrozki sprawiają, że droga jest śliska, czyli droga hamowania auta znacząco się wydłuża. Wtedy kierujący nie zdąży natychmiast zatrzymać samochodu. Ponadto towarzysząca opadom śliska nawierzchnia jezdni sprzyjają stłuczkom i potrąceniom.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa
KPP Włodawa

1 Komentarz do "Potrącenie dwóch nastolatek na przejściu dla pieszych"

 1. Pogoda pogodą ale do słabej widoczności przyczynia się też energooszczędne oświetlenie ulic.Jest jasno -niby,jest tanio ale wystarczy mała mżawka, pieszy ubrany w monochromatyczne ubranie i o nieszczęście nietrudno.Każdy kto jeździł kiedyś i dziś widzi różnicę.Oczywiście ekologia się liczy ale ma swoje minusy,one zawsze są.

 2. włodawianka | 13 marca 2023 at 12:46 |

  Zwróciliście uwagę że na portalu Włodawa NET nikt już nic nie komentuje, nie czyta /od bardzo długiego czasu /. Oni sami wyłapują jakieś wg. nich newsy z Włodawy i okolic i sami wstawjają komentarze. Czy wszystkich już poblokowali i nikt nie może nic napisać, czy tego g… nie da się komentować? Mnie zablokowali więc nie mogę zapytać wprost?

  • Nic nie tracisz. U nich nawet napisali że nie potrącone a przejechane. Nie warto o nich nawet gadać. Taki włodawski pudelek.

 3. Piesnahejt | 13 marca 2023 at 14:38 |

  Włodawa Net to tylko robi gównoburzę. Nikt tego nie komentuje. To pisze taki jeden nawiedzony ziomo co z wszystkimi u nas ma nagrabione

 4. Sytuacja z dnia dzisiejszego godz. 10.30 przejście dla pieszych przy Urzędzie Miasta na ul. Pocztowej – pieszy na środku przejścia biały samochód nawet się nie zatrzymuje prawie go potrącając. Samochody zaparkowane zaraz przy przejściu. Przejście oznaczone i siedziba straży miejskiej obok. Nie trzeba nocy czy słabej widoczności.

 5. Śledząc uważnie te komentarze, to jedynie portal Włodawa NET jest wolny od polityki. Przyznam że krytyczny. Ale te sztuczne dialogi polityczne to śmieszne.

 6. Oni usuwają komentarze jak im coś nie pasi, zostawiają tylko te dobre. Dlatego pod ich postami 1 czy 2 komentarze albo komentują sami . Trochę to żałosne. tam już nawet gimbaza nie zagląda

 7. Teraz założył inny profil kurier wlodawski. Zmienił nazwę profilu nienormalna Włodawa na nowy i udaje dziennikarza. Nawet tych żałosnych chamskich memów obrażających Włodawe nie usuną.

 8. To koleś Zania, ale nawet to druga część PiSu tego nie czyta bo mówią że dno

 9. Ten portal to dno i wodorosty, buta, bezczelność iprostactwo

 10. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content