Poszukiwany za włamania wpadł podczas odwiedzin

Ponad 4 lata spędzi w więziennej celi 40-latek z gminy Włodawa. Został zatrzymany przez włodawskich policjantów podczas zgłoszonej interwencji, kiedy odwiedzał znajomą. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że był poszukiwany przez sąd m.in. za kradzieże i włamania.

W sobotę po południu oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji we Włodawie został powiadomiony o tym, że dwóch mieszkańców gminy Włodawa nie może wejść do domu. Powodem niewpuszczenia ich do środka miało być przebywanie pod tym adresem osoby poszukiwanej do odbycia kary, która odwiedziła najbliższego domownika. Policjanci, którzy pojechali pod wskazany adres zostali poinformowani, że z miejsca interwencji w stronę Jeziora Glinki oddalił się poszukiwany mężczyzna, a dom jest już otwarty. Po ustaleniu opisu jego wyglądu mundurowi ruszyli w poszukiwnaia za mężczyzną. 

Funkcjonariusze w  kompleksie leśnym zatrzymali 40-latka, który po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazał się być poszukiwany przez włodawski sąd. Mężczyzna do odbycia ma karę 4 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności m.in. za kradzieże i włamania.

Mieszkaniec gminy Włodawa został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj trafi do zakładu karnego.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa
KPP Włodawa

Skip to content