Poszukiwany listem gończym wpadł, bo wszczął awanturę z partnerką

Policjanci z Włodawy zatrzymali poszukiwanego 30-latka. Mężczyzna wpadł podczas interwencji, kiedy pokłócił się z partnerką. W poniedziałek trafi do aresztu. Spędzi tam prawie 5 lat.

Do zatrzymania poszukiwanego doszło wczoraj we Włodawie. Po godzinie 12:00 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań. Pod wskazany adres natychmiast został wysłany jeden z patroli. Do awantury doszło pomiędzy zgłaszającą a jej obecnym partnerem, który znajdował się pod działaniem alkoholu. 

W trakcie legitymowania i sprawdzenia w policyjnych systemach, okazało się że mieszkaniec gminy Cyców jest poszukiwany na podstawie Listu Gończego wydanego przez Sąd Rejonowy we Włodawie celem doprowadzenia do Zakładu Karnego we Włodawie i odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe oraz na podstawie Zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim celem doprowadzenia do Zakładu Karnego we Włodawie do odbycia 1 roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności za nie alimentację.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę i w poniedziałek trafi do zakładu karnego, w którym spędzi prawie 5 lat.  

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa
KPP Włodawa

Skip to content