Policja zbiera baty za nietrzeźwych na plaży

Gdzie są policjanci i dlaczego tak wielu pijanych wczasowiczów przebywa na plaży? – dopytywali radni podczas ostatniej sesji. – W Okunince funkcjonuje posterunek sezonowy. Są też funkcjonariusze kryminalni, natomiast kwestię alkoholu reguluje prawo miejscowe uchwalane przez samorząd oraz ustawa o przeciwdziałaniu alkoholizmowi – ripostuje nadkom. Bożena Szymańska z włodawskiej policji.

Sporo dyskutowano na temat bezpieczeństwa nad Jeziorem Białym i oberwało się funkcjonariuszom. – Policji nie widać, ale jest mnóstwo osób będących po spożyciu alkoholu i to nie tylko na terenie miasteczka, ale również na plaży. Zwiększyliśmy dofinansowanie do uruchomienia letniego posterunku w Okunince, więc liczyliśmy na to, że bezpieczeństwo się poprawi. Pijani ludzie nie powinni przebywać nad wodą, bo to głównie przez alkohol dochodzi do tylu utonięć – przekonywał przewodniczący rady gminy Janusz Korneluk. Według niego mundurowi powinni uniemożliwić wejście na plażę wszystkim, którzy są po spożyciu alkoholu. Jeśli na plaży nie będzie osób nietrzeźwych, to i w wodzie będzie mniej tragedii.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

2 komentarzy "Policja zbiera baty za nietrzeźwych na plaży"

  1. Panie Januszu chyba pan się nie przygotował, z pana wypowiedzi wynika że wszystkich obywateli będących pod wpływem alkoholu należy odizolować od reszty społeczeństwa – brzydko to pachnie, rzadko popieram policje, a szczególnie znad J. Białego, ale w tym przypadku maja rację. Jako Przewodniczący Rady Gminy powinien pan się zając bezmyślnymi wypowiedziami radnego i pani sekretarz Urzędu Gminy dla prasy – z takiej antyreklamy naszego jeziora jak wykonali ci państwo, już śmieje się niemal cała polska, ale takie są skutki, przejęcia władzy przez PZL

    • Mariusz wyluzuj Ty i Twój elektorat możecie zalewać się do woli. Kulsony swoich nie ruszą.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki