Poleski Park Narodowy: Zrobili imprezę urodzinową, cały bałagan zostawili

Walające się butelki, reklamówki i inne śmieci zostawili po sobie imprezowicze w Poleskim Parku Narodowym.

Impreza miała miejsce wczoraj po godz. 16. Jak udało się ustalić, kilka osób zrobiło sobie imprezę z okazji 18 urodzin. O sprawie park napisał na swojej stronie na Facebooku. – Tak dzisiaj z rana wyglądało miejsce postojowe na ścieżce “Czahary”. Nie zrobiły tego zwierzęta, nie zrobili tego pracownicy Parku. Nasz komentarz? Na pewne rzeczy i zjawiska po prostu brak słów… – czytamy.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

1 Komentarz do "Poleski Park Narodowy: Zrobili imprezę urodzinową, cały bałagan zostawili"

 1. I tak jest wychowana “bezstresowo” współczesna młodzież. Stać ich na alkohol i inne produkty więc za wywóz “swoich” śmieci też mogą zapłacić. A jak nie oni to ich rodzice. Poza tym czy wynajęli to miejsce czy byli na “dziko” i czy był tam monitoring?

 2. Na tzw. osiemnastki to kupuje się po 0,5 l. na głowę by nie daj Boże nie zbrakło. Wspomagająco jest zioło. Rodzice udają, że nic nie wiedzą i nie widzą a patologia kwitnie w najlepsze. Jeśli któryś (któraś) nie akceptuje tego staje się odszczepieńcem- marginesem i jest wyrzucany (a) poza krąg stając się samotnikiem bez przyjaciół. Niestety dziewczyny piją więcej niż chłopcy a może mają słabsze głowy (któż to wie w tym ogólnym bajzlu nikt nic nie dojdzie). Próbowałam wyrwać swoje dziecko z tego zaklętego kręgu, ale nie daję rady. Nie mówię pomóżcie – bo tego się nie odwróci.

 3. Uczony z Uniwersytetu Łomonosowa | 4 kwietnia 2019 at 20:21 |

  A nauczyciele zamiast uczyć dobrego wychowania i kultury osobistej oraz szacunku dla przyrody tylko by strajkowali .

  • Dobre wychowanie i kulturę osobista to z domu się wynosi raczej a nie ze szkoły

   • Uczony z Uniwersytetu Łomonosowa | 5 kwietnia 2019 at 08:35 |

    Tak z domu od rodziców którzy najwidoczniej również byli nauczani przez takich a nie innych nauczycieli. A co wynosi się ze szkoły ,kredę?

    • Zaraz dojdziemy do tego że rodziców źle wychowywała szkoła a później ich rodziców (pradziadków) itp Czyli wina już za Jagiełły była? To wtedy nauczyciele już błąd popełnili i tak leci do dziś, tak? A jak chce sobie Pan wynosić kredę to widać po co uczęszczał do niej ja bym wyniósł wiedzę.

 4. A Ty dalej swoje. Jeśli twierdzisz że szkoła Ci dzieci wychowa i nauczy kultury to jesteś w błędzie. Zresztą z tego co słychać to nie każdy rodzic chce aby to robiła.

 5. Jak są tacy rodzice którzy czekają aż im nauczyciel dziecko wychował to jest jak jest, do tego pińcet + i życ nie umierać. Do czego to dosZło ??

 6. Dzieci wychowuje dom, potem powinna zrobić to szkoła bo w przeciwnym razie uczyni to ulica.

 7. I co wielkiego się stało? Przecież nie zaśmiecili lasu , nikogo nie pobili a jak wytrzeźwieją to posprzątają . Wielkie halo o nic .

  • Zaproś sobie ich do domu to zrozumiesz

   • Teraz zaprasza się chłystków do domu. Wygląda to tak:
    1.Zgredy siedzą na górze i boją się nawet oddychać by nie narazić na śmieszność swoich dzieci.
    2.Chłystki na dole w salonie balują i hucznie zakrapiają (wyrwane drzwi balkonowe czy pokojowe to nie rzadkość, później impreza w następnym domu i powtórka z rozrywki.
    3 Są wyjątki tzw. zgredów nawiedzonych (do których ja się zaliczam) wszyscy omijają ten dom wielkim łukiem współczując moim dzieciom “jak to one w tych trudnych warunkach mogą żyć.

 8. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content