Podpisanie umowy na przebudowę ul. Chełmskiej

Starosta Włodawski Andrzej Romańczuk wraz z Członkiem Zarządu Powiatu – Adamem Panasiukiem podpisali umowę z prezesem firmy „DROGTOM” Roboty Inżynieryjno–Drogowe – Tomaszem Pruszkowskim na kompleksową przebudowę niemal półkilometrowego odcinka ul. Chełmskiej we Włodawie. Obecny podczas podpisania był również Marcin Łopacki – dyrektor ZDP we Włodawie.

– W dobie szalejącej inflacji i wzrostu cen robót budowlanych władzom powiatu włodawskiego udało się uzyskać kwotę przetargową niemal dokładnie w cenie przeznaczonych do tego środków – mówił starosta A. Romańczuk. –  Po wielu latach wyczekiwania kosztem 3,5 mln zł zostanie przebudowana powiatowa ul. Chełmska we Włodawie. Co mnie bardzo cieszy, to fakt, że przetarg wygrała nasza lokalna firma znana z solidności i profesjonalizmu.

1 Komentarz do "Podpisanie umowy na przebudowę ul. Chełmskiej"

 1. Bardzo dobrze że będzie robiła to firma Pana Pruszkowskiego,robią dokładnie zgodnie ze sztuką cementu pod kostkę nie brakuje można to zobaczyć na ul. Wojska Polskiego obecnie , a ścieżka rowerowa na Jezioro Białe cała pofałdowana ułożona na czarnoziemach przez Pana Tadka firmę jest do poprawy prawda użytkownicy!!!!!!!!!!

 2. Może ktoś napisze jaki odcinek będą remontować

  • Cały ,od ronda hydraulików do ul lubelskiej

   • Od ronda prof. Kuraszkiewicza do ul. Lubelskiej. Tu przy okazji pytanie, czy będą takie kuriozalne rowy takie jak przy nowej ul. Korolowskiej? (sarkazm). Odwodnienie jest bardzo ważne, dlatego pytam. Ale to kanały burzowe, a nie rowy. Przy okazji czy będzie chodnik między Netto, a Pepco itd?

    • DO wrrr czy jesteś właścicielem Pepco, że tak zabiegasz o ten chodnik? Prywatny market może zrobić chodnik. Ja też mam biznes na obrzeżach Włodawy ale nie wpadam na takie pomysły by ktoś robił drogę czy chodnik do moich posesji.

 3. Tak napisana informacja, nie jest żadną informacją. I chyba o to chodzi by wchodzić na stronę, klikać i nabijać ….

 4. Brawo DROGOTOM i tak trzeba solidna włodawska firma.

 5. Mowa jest o ul Chełmskiej a nie Korolowskiej.Pogadaj z panem Pruszkowskim, może i tam zrobi chodnik… w ” czynie społecznym”…

 6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content