Podnieśli zamiast obniżyć

Nie jest nowością, że ceny na włodawskich stacjach paliw są o wiele wyższe niż w regionie. Swego czasu nawet sąd antymonopolowy badał, czy ich właściciele nie pozostają w zmowie cenowej. Niedawno, po zapowiedzi Daniela Obajtka o tańszym tankowaniu w wakacje na stacjach Orlenu, ceny na obu włodawskich stacjach… poszły w górę i są dziś średnio o 30 gr wyższe niż np. w Chełmie.

– Jak to możliwe, że na wszystkich stacjach w regionie ceny paliw idą w dół, a we Włodawie w górę? – zastanawiają się mieszkańcy miasta, którzy z utęsknieniem wyczekują powstania miejskiej stacji paliw, na której ceny mają być o wiele niższe. Na razie tanie tankowanie im jednak nie grozi, bo plany ratusza odnośnie tej inwestycji zostały odłożone na bliżej nieokreśloną przyszłość, a ceny na dwóch największych i znajdujących się przy jednej ulicy stacjach zamiast spaść, poszybowały w górę.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Podnieśli zamiast obniżyć"

 1. Na jednych z kilku stacji w stronę Zamościa w powiecie Krasnystaw cena paliw jest niższa na Orlenie o 35 groszy na litrze niż we Włodawie. Nawet w Chełmie czy Parczewie jest tańsze paliwo. A we Włodawie promocja na lato po podwyżce. Śmiech na sali przy pustej widowni! Burmistrz obiecał stację miejską ale brak funduszy. A może chcę przesunąć dwa, trzy lata, jako kiełbaska wyborcza do następnych wyborów?

 2. Za coś trzeba zrobić remont na orlenie a już nie długo będzie większy orlen we Włodawie

 3. Rolnicy tankujący większe ilości jeżdżą do Wisznic, CPN Orlenu przy rondzie zawsze jest tańszy o ponad 20 gr na litrze.

 4. Proste, to wszystko wina starosty i dyrektor szpitala. Że też jeszcze na to nie wadliscie!

  • Buta i arogancja przedstawicieli peeselu jest już tak żenująca że nie da się tego komentować. Cieszcie się ciepłymi posadami bo po wyborach zostanie wam tylko spakowanie kartonu i odejście w niesławie. Może wtedy weźmiecie się do roboty ale już nie za nasze pieniądze.

 5. Otóż to | 20 lipca 2023 at 13:15 |

  Pytanie, kto jest szefem tych niby orlenowskolotosowych stacji?

 6. No kto? Najpewniej pan Romanczuk i pani Szpilewicz. I szpitala też

  • Piąta kolumna widzę działa na całego. Ale już niedługo będziecie się śmiać baranim głosem.

 7. i tak waldek trzymaj

 8. Obywatel | 21 lipca 2023 at 13:39 |

  Swego czasu pan Burmistrz obiecał wybudowanie nowego CPN i tańsze paliwo. Wyszło na to ze to były OBIECANKI CACANKI

  • Podobno nie ma pieniędzy i odłożył to w czasie. Tylko dlaczego obiecywał rok, dwa?

 9. Otóż to | 21 lipca 2023 at 21:25 |

  To było normalne pytanie, jak nie wiesz, to nie odpowiadaj.

 10. Te prowokacyjne komentarze są niesmaczne. Pokazują butę obecnej władzy w powiecie. Przewrócimy wam ten zielony stolik.

  • gryzie cię sumienieeee???

   • Koniec kończyny | 24 lipca 2023 at 17:37 |

    Sumienie to was będzie gryzło po wyborach. Zacznij pakować karton. Przydadzą się też chusteczki higieniczne jak dla płaczki waszego koalicjanta. Będzie was wszystko gryzło ale już nie za nasze pieniądze! Koniec rządów koniczynki w powiecie będzie spektakularny!

 11. Może przed wyborami któryś z licznych polityków przyjeżdzających się promować w naszym mieście załatwi nam tanią stację.

 12. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content