PIASECZNO OPEN KICKBOXING JAK MISTRZOSTWA POLSKI !

W dniu 26.03.2022 w Piasecznie odbył się Ogólnopolski Turniej Kickboxingu Piaseczno Open, który na starcie zgromadził około 320 zawodników i zawodniczek z całego Kraju.

Nie zabrakło Włodawskich kickboxerów z MKS Mechanik Włodawa, sekcji skorpion, która jest jedyną w klubie od wielu lat i której przewodniczą trenerzy Sylwester Protas oraz Małgorzata Choma. W kategorii najcięższej, silnie obsadzonej, kadet starszy Bartosz Górny zajął 7 miejsce, warto powiedzieć że mierzący 191 cm Bartek z walki na walkę robi znaczne postępy.

Medal zdobył 8- letni Paweł Zieliński, w walkach na piankowe pałki, będąc naprawdę blisko wygrania całego turnieju uległ w półfinale 13:12 jego rywal wygrał cały turniej i zdobył złoty medal. Paweł Zieliński w efekcie sięgnął po brązowy medal, warto dodać że Pawła dowożą rodzice na treningi z pobliskiej wsi Krasówka. Gratulację dla rodziców i dla Pawełka. Z zawodów wróciliśmy o 1:00 w nocy.

Dziękujemy dla firmy AUTO -ELEKTRO z Włodawy i dla Pana Tomasza za pomysł z nowymi koszulkami widocznymi na zdjęciach. Wielkie Podziękowania dla Pana Wiesława Blicharskiego oraz Roberta Blicharskiego firma HANDBUD z Włodawy. Dzięki Panu Wiesławowi był możliwy ten wyjazd i Paweł mógł zdobyć swój pierwszy medal w życiu.

Podziękowania dla Urzędu Miejskiego we Włodawie za dofinansowanie sekcji kickboxingu.