Pędził motocyklem w terenie zabudowanym i bez uprawnień

Przez całą “majówkę” policjanci Ruchu Drogowego czuwają nad bezpieczeństwem wypoczywających. Niestety nie wszyscy podróżujący jednak pamiętają o bezpieczeństwie i przestrzeganiu przepisów drogowych. Przykładem może być 23-latek z gm. Dębowa Kłoda, który wczoraj w terenie zabudowanym pędził motocyklem z prędkością aż 124 km/h. Na dodatek nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Przed nami powroty z długiego weekendu, pamiętajmy więc o bezpiecznej i zgodnej z przepisami jeździe.

Przez całą “majówkę” policjanci Ruchu Drogowego czuwają nad bezpieczeństwem wypoczywających. Przede wszystkim zwracają szczególną uwagę, czy kierowcy poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Niestety nie wszyscy podróżujący jednak pamiętają o bezpieczeństwie i przestrzeganiu przepisów drogowych. Wczoraj ok. godz. 10:20 policjanci włodawskiej “drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Chełmskiej we Włodawie motocyklistę, który pędził w terenie zabudowanym z prędkością aż 124 km/h. Podczas kontroli dodatkowo okazało się, że pirat drogowy nie tylko nie posiada przy sobie wymaganych dokumentów, ale w ogóle nie ma uprawnień do kierowania pojazdami.Teraz 23-latek z gm. Dębowa Kłoda za swoje postepowanie odpowie przed Sądem.

Policjanci apelują o bezpieczne i zgodne z przepisami podróżowanie, zwłaszcza w kontekście zbliżających się powrotów z długiego weekendu. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych.

E.T.

KPP Włodawa

Zmiana wielkości czcionki