Partyjne obietnice i nadzieje

(22 kwietnia) Około 150 osób przyszło na spotkanie z wicemarszałkami sejmu – Beatą Mazurek i Ryszardem Terleckim.

Ciekawostką był fakt, że za stołem prezydialnym siedziały tylko trzy osoby: wicemarszałkowie oraz… Andrzej Odyniec. Tym posunięciem PiS daje do zrozumienia, że A. Odyniec będzie ich kandydatem na burmistrza Włodawy.

Spotkanie zaczął wicemarszałek Ryszard Terlecki: – Przez tyle lat słyszeliśmy, że się nie da zrobić tego czy tamtego. Kiedy jednak doszliśmy do władzy, udowodniliśmy, że się da. Wystarczyło tylko nie pozwolić na dalsze rozkradanie majątku, na przestępczą działalności przy podatku VAT i pieniądze się znalazły. A kiedy te pieniądze rozdajemy, często najuboższym, to jest zaraz krzyk, że kupujemy wyborców. My ich jednak nie kupujemy – chcemy po prostu, by Polacy godnie żyli – mówił.

Wicemarszałek Beata Mazurek zasugerowała wręcz sprawy sądowe wobec tych, którzy rozpowiadają, że PiS niedługo zabierze 500+ , bo nie ma pieniędzy. Jako przykład rozsiewania takich (fałszywych – jak podkreśliła) informacji podała wójta gminy Urszulin.

Wicemarszałkowie przypomnieli także o propozycji premiera uczczenia setnej rocznicy odzyskania niepodległości poprzez wywieszanie flag. R. Terlecki zaproponował, by flagi te wisiały w każdym domu.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Partyjne obietnice i nadzieje"

 1. Ale kłamstwa i propaganda…chorym,niepełnosprawnym dzieciom parę groszy nie mają….a obiecują ….wstyd…pojdą na dno jak Titanic…

  • we Włodawie i tak gorzej być nie może, już jesteśmy jednym z najuboższych regionów UE to tylko pozostało zaorać Włodawę.

 2. Jakie 150????Nawet 50 nie było….wystarczy popatrzeć na zdjęcia…i byłam z ciekawości…komuna bis…

  • Buhhahah no rzeczywiście ze zdjęcia widać,że było ponad 150 osób. Łatwo policzyć

 3. A mi się marzy to przejście graniczne, gdyby burmistrz był z PISu i starosta to może w końcu wspólnie dadzą rade zrobić.

  • burmiszcz z angli | 9 maja 2018 at 22:11 |

   prose sie pod mnie nie podszywać. wystarduje w wyborah i jag sostane burmisczem salatwie to przejscie rasem s panem mariuszem z kodnia i panem wiesłafem bylym starostoł. ja mam roslegle kontagty z poslami i pania marszalek z chelma lubelskiego moge pokazadź maile i listy. to fszystko pomorze w salatwieniu pszejścia

   • a może jeszcze namówisz swoich kolegów pomarańczowo zielono czerwonych aby w wyborach nie startowali 😉

 4. A czy redaktor lub dziennikarz wie, że Andrzej Odyniec pracuje w Lubelskiem ?urzędzie Wojewódzkim w Lublinie i jest przedstawicielem wojewody?

  • REDAKTOR/dziennikarz | 12 maja 2018 at 17:44 |

   wiem doskonale kim jest ten pan i wiem doskonale że to on wystartuje w wyborach na burmistrza. wiem też doskonale że włodawski pis żeby liczyć na jakikolwiek dobry wynik musi namawiać do powrotu do Włodawy ludzi z z Lublina. Wy się tu produkujecie a i tak o wszystkim decyduje wicemarszałkini z Chełma. tak samo jak porozdawała stanowiska swoim zupełnie o was zapominając, tak samo zdecydowała że nie jesteście godni siedzieć obok niej na scenie. cieszcie się że wam pozwoliła zadać pytanie i pozowała z wami do zdjęć. na więcej liczyć nie możecie i trzeba sobie to jasno powiedzieć.

   • redaktorze a kto ci płaci za artykuły ?

    • Płacą mi masoni, zdradzieckie mordy, ludzie gorszego sortu, ukryta opcja niemiecka, żydzi, komuniści i ubecy… jednym słowem GOWNO cie to obchodzi! Włącz sobie ciemniaku tvpis i lykaj lykaj wszystko jak młody pelikan

 5. Redaktorze ale reprezentujesz sobą kulturę osobistą,

 6. parafianin | 13 maja 2018 at 18:52 |

  kampania widzę się rozpoczęła na dobre bo Mariuszek organizuje wycieczkę do Kodnia. Już nawet na sumie o tym mówili. Nie powiedzieli tylko czy będzie przystanek przy żabce czy trzeba się wcześniej zaopatrzyć.

 7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki