Ogromny wybuch w Ukrainie. W Polsce szyby zatrzęsły się w oknach

Ogromny huk przeraził mieszkańców Włodawy i okolic. W niektórych budynkach zatrzęsły się szyby w oknach. Obawiano się powtórki z wybuchu w Przewodowie. Okazało się jednak, że silna eksplozja miała miejsce poza granicami naszego kraju.

Jak donosi serwis Lublin112.pl, głośny huk eksplozji słychać było między innymi we Włodawie, Orchówku, Susznie oraz Rożance. Według relacji mieszkańców, wstrząs był tak silny, że w niektórych oknach zatrzęsły się szyby. Wszystko to miało miejsce w środę, krótko po godzinie 14.00.

Powtórka z Przewodowa?

Jedną z pierwszych myśli, jakie pojawiły się w głowach przerażonych mieszkańców, była niedawna sytuacja w Przewodowie, gdzie w wyniku upadku ukraińskiej rakiety przeciwlotniczej zginęły dwie osoby. Tym razem jednak wstrząs był skutkiem eksplozji mającej miejsce poza granicami naszego państwa. Niektórzy mieszkańcy szybko uświadomili sobie, że Włodawa graniczy z Białorusią, a tam przecież nie toczą się działania wojenne.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Wirtualnej Polski.

1 Komentarz do "Ogromny wybuch w Ukrainie. W Polsce szyby zatrzęsły się w oknach"

  1. Nie ma co robić sensacji. Przypominam że tuż za naszą wschodnią granicą trwa wojna więc takie odgłosy będziemy niestety słyszeć jeszcze nie raz. Też pierwsze co zrobiłem to upewniłem się że to nie po naszej stronie coś się stało ale nie dajmy się zwariować.

  2. Nikogo nie przeraził, nie srajci.. paniką juz wy korona świrusek próbowaliście nabrać , co do niektórych to wam się udało, i do tej pory jeszcze chodzą z maskami na twarzy, a co do wybuchu to tylko ciekawość.

  3. Ten obywatel ma coś nie tak, tylko głupi się nie boi a normalny człowiek zdaje sobie sprawę z zagrożenia czy to korona wirus czy wybuch.

    • tak jestem nienormalny, korona wirus sraj pod siebie, coś tam wybuchnie a ty znowu w pampersy. MEDIA ZERUJĄ NA TAKICH FRAJERACH JAK TY.

  4. Ukraińcy tacy “przyjaciele”, że nawet nie poinformowali Polaków a tylko swoich u siebie o wybuchu i ćwiczeniach.

  5. wrrrrrrrrrr | 4 grudnia 2022 at 14:20 |

    Do granicy ukraińsko -bialoruskiej, za Bugiem jest, wg mojej oceny ok 15 km?

  6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content