Odpowie za kradzież portfela z pieniędzmi

Włodawscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawczynię kradzieży, do której doszło w ubiegłym tygodniu w jednym ze sklepów na terenie miasta. 57-latka z gminy Włodawa wyjęła pokrzywdzonej z torebki portfel z zawartością pieniędzy w różnej walucie o łącznej wartości prawie 3 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali większą część skradzionego mienia i przedstawili podejrzanej zarzut kradzieży.

W ubiegłym tygodniu włodawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży portfela w jednym ze sklepów na terenie miasta. Mundurowi ustalili, że pokrzywdzonej mieszkance gminy Włodawa z torebki złodziej wyciągnął portfel z zawartością pieniędzy w różnej walucie o łącznej wartości prawie 3 000 złotych.  Policjanci w toku podjętych czynności ustalili i zatrzymali 57-latkę z gminy Włodawa, która miała dokonać tego przestępstwa.

Śledczy przedstawili jej zarzut kradzieży. Mundurowi odzyskali również większą część skradzionego mienia. Od podejrzanej zabezpieczono również pieniądze w kwocie 1000 złotych na poczet przyszłych kar. Za kradzież zgodnie z kodeksem karnym grozi kara do 5 lat więzienia.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

Skip to content