Oddał gminie majątek w zamian za opiekę

Jeden z mieszkańców oddał urzędowi gminy w darowiźnie cały swój majątek, wart około 120 tys. zł. W zamian samorząd zobowiązał się płacić za jego pobyt w Domu Pomocy Społecznej w Różance.

Kilka lat temu radni przyjęli uchwałę, na podstawie której gmina może zobowiązać się do odpłatności za pobyt swojego mieszkańca w DPS w zamian za przejętą darowiznę. Z tej możliwości skorzystały już dwie osoby.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Oddał gminie majątek w zamian za opiekę"

  1. Niezwykle to smutne i strasznie źle to świadczy o tym kraju. Polska to nadęty kraj z dykty i paździerza.

  2. zaręczam tobie, że mało jest krajów na świecie gdzie się zajmują starszymi za takie małe pieniądze.

    • “Zaręczam Tobie”, że jesteśmy niezwykle podłą nacją skoro potrafimy wydawać ciężką kasę na bzdurne ławeczki niepodległości, rozdawać ziemie szemranym związkom wyznaniowym, pozwalać na uwłaszczanie się na państwowym majątku szemranym typom a nie potrafimy pokoleniu naszych ojców zapewnić godnej starości bez okradania ich z oszczędności całego życia. Polska to nadęte patetyczne dno.

      • “(…)Polska to nadęte patetyczne dno” To wypad stąd i nie wracaj!!! I nie zapomnij zabrać ze sobą swego ojca, tam gdzie starość “spędza się za darmo”.

  3. Kto Ci mówi o “za darmo” miernoto intelektualna? Podatki się płaci całe życie nieuku a dostęp do bezpłatnej służby zdrowia jest prawem konstytucyjnym. Wiem, że na konstytucję w tym wschodnim batustanie zwykło się plwgać. Nie mniej jednak… O wkładzie tego pokolenia w odbudowę kraju po wojnie nawet nie będę wspominał. Więc dwa razy się zastanów, chamie bez szkoły, zanim znowu oskarżysz kogoś o rządanie czegoś “za darmo”.

  4. frajersko gość postąpił trzeba było ziemię oddać bliskim, a gmina i tak ma obowiązek płacić za pobyt w DPS 😉

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content