Nowe standardy dla inwestorów

Włodawa ma być bardziej atrakcyjna dla przedsiębiorstw i firm, które będą chciały inwestować na jej terenie. Pomóc ma specjalny program, który nie tylko podniesie standardy obsługi inwestorów, ale też pozwoli na stworzenie ciekawej oferty promocyjnej.

Włodawa weźmie udziału w projekcie „Standardy obsługi inwestora w województwie lubelskim” realizowanym przez Urząd Marszałkowski. W jego ramach w wybranych samorządach zostanie przeprowadzony audyt atrakcyjności, szkolenia i wizyty studyjne. Przewidziano również doradztwo indywidualne oraz promocję oferty inwestycyjnej.

– Pozytywnie przeszliśmy proces rekrutacji do realizowanego przez władze województwa lubelskiego projektu, którego celem jest między innymi podniesienie jakości obsługi inwestora oraz promocja oferty inwestycyjnej. To właśnie te zagadnienia są szczególnie istotne w czasie odmrażania i odbudowy gospodarki. Chcemy być możliwie najlepiej przygotowani, by w najbardziej profesjonalny sposób móc przedstawić potencjalnym inwestorom naszą ofertę – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 komentarz "Nowe standardy dla inwestorów"

  1. WaldZak | 18 maja 2021 at 07:11 |

    Jak zwykle mówienie dla mówienia, a i tak zero efektów. Tak jak podczas pierwszej kampanii wyborczej, gdzie miały być uruchomione prywatne znajomosci i inwestorzy mieli zjeżdżać jeden po drugim, potem podczas drugiej kampanii gdy hasłem była Włodawska Podstrefa Ekonomiczna, która miała umożliwić inwestorom prowadzenie działalności na preferencyjnych warunkach i jak widać zero sukcesów. A teraz będzie przygotowywanie kadry do ściągania inwestorów. Następna bajeczka dla mieszkańców, by odwrócić uwagę od siebie i móc dalej brać po kilkanaście tysięcy miesięcznie za opowiadanie historyjek.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content