Niezachowanie środków ostrożności przyczyną wjechania do rowu

Kierujący pojazdem marki Renault w Wielkopolu wjechał do przydrożnego rowu. Przyczyną zdarzenia drogowego było niezachowanie środków ostrożności. 30-latek został ukarany mandatem karnym. Apelujemy o rozwagę i ostrożność na drodze.

Przed godziną 11:00 w piątek, dyżurny wlodawskiej komendy otrzymał informację o wjechaniu do przydrożnego rowu pojazdu w miejscowości Wielkopole, gmina Urszulin. Niezwłocznie skierował tam parol. Policjanci z ruchu drogowego ustalili, że 30 letni mieszkaniec powiatu chełmskiego poruszał się renaultem w kierunku miejscowości Wielkopole. Na łuku drogi niezachował należytych środków ostrożności w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nie doznał obrażeń i był trzeźwy. Za wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

Niesprzyjająca na zewnątrz aura dodatkowo źle wpływa na kierowców, dlatego prosimy o uwagę i ostrożność podczas jazdy samochodem. Nadmierna prędkość, wymuszanie pierwszeństwa czy nieprawidłowe wyprzedzanie to jedne z głównych przyczyn wypadków i kolizji. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu. Jedź ostrożnie.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa
KPP Włodawa

1 komentarz "Niezachowanie środków ostrożności przyczyną wjechania do rowu"

  1. Młody kierowca nie wiedział co powiedzieć policji, zawsze można wskazać na wtargnięcie zwierzęcia leśnego jako przyczynę wypadku.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content