Nieoficjalne wyniki – Muszyński wygrywa w 1 turze

Z nieoficjalnych informacji jakie otrzymaliśmy Wiesław Muszyński kolejny raz Burmistrzem Włodawy z wynikiem około 60% wszystkich głosów.

Gratulujemy! nieoficjalnie 😉

1 Komentarz do "Nieoficjalne wyniki – Muszyński wygrywa w 1 turze"

 1. EFA rządzi?

 2. Czerwony z racji miejsca zamieszkania. | 22 października 2018 at 09:30 |

  Wyśmienicie, powstaną nowe ławeczki i kto wie może i jakiś skwer nieopodal terenu byłego tartaku we Włodawie by elektorat zwycięscy mógł spokojnie w komfortowych warunkach oczekiwać na swoją kolej ku świetlanej przyszłości w mającej tam powstać bramie do raju .

 3. Ludzie, umiejcie się zachować. Szanujcie wolę mieszkańców naszego czerwonego miasteczka…

 4. I kolejne pięć lat mieszkańcy Włodawy będą okłamywani,przed poprzednimi wyborami chodził od mieszkania do mieszkania i składał obietnice,których nie spełnił.A jak przypomnieliśmy o tym to powiedział,żeby na wlasną rękę zrobić to co on obiecał zrobić.Kolejne lata w obłudzie,wstyd.

 5. trzeba to powiedzieć głośno i wyraźnie wygrał najlepszy a pisiorom i reszcie niech żal d..e ściśnie

 6. uradowani włodawiacy | 22 października 2018 at 10:11 |

  i bardzo dobrze gratulujemy i cieszymy się

 7. 500+ plus wziąć od PIS,za Muszyńskiego pośpiewać,potańczyć i jakoś to będzie.Rozwój miasta?A kogo to obchodzi..

  • a co ci się nie podoba w rozwoju, a w jaki sposób 500+ wpływa na rozwój miasta, potańczyć i pośpiewać tez trzeba

 8. Mateuszek Klamczuszeki Gowin i Glinski nie pomogli wygrac PISOWI. Wlodawscy wyborcy nie na brali sie na ich klamstwa i obiebnice. Taka propaganda w TV i figa. Szanujumy demokrscje i jak tO jest w przekazie dnia W PISIE -TAK WYBRAĹ SUWEREN !!!!

  • To wkoncu w Polsce mamy demokracje, bo sam juz nie wiem. Chyba trzeba porzucic plakietki z pewnym napisem .

 9. JEZU JAK SIE CIESZE !!! A w ogòle jest jakiec wieksze miasto gdxie wygral PIS ? To ilu PIS ma radnych ??????
  Czyżby Wlodawiacy podziékowLi im ? Ale po co Wrzesien znowu pchal sie -przeciez nie wchodzi sie 2 razy do tej samej wody . Dajcie wynkki do Rady Miasta.

 10. Oświetlenie ledwo też miało być a przetarg uniewazniony socjale w budowie a tylko ogrodzony teren jedynie pseudowiata na wodowskazie. Wstyd bawcie się kolejne 5 lat.100 lat czerwonej gwardii!!!

 11. Czerwony z racji miejsca zamieszkania. | 22 października 2018 at 11:05 |

  Test na durnotę we Włodawie został zaliczony przez elektorat na ocenę celującą.

 12. ależ szczekanie słychać, hehehe, Pi(e)S do budy! nie DOJNEJ ZMIANIE!

 13. I nie będzie pomnika Leszka “Spi$%#aj Dziadu” Kaczyńskiego, anie generała “Zmieścisz się śmiało” Błasika o Karolku “Zamiećmy Pedofilię w Kościele pod Dywan” Wojtyle nie wspominając. Cieszy się moje proletariackie serduszko. Bój to będzie nasz ostatni!

 14. Prosto do cel na WiN 19 z sekretarzykiem spod Lublina.

 15. Senioriada zagłosowała
  Brawo.. Senioriada nie ma fejsbuków, nie wiedziała co się dzieje w mieście, senioriada wie tylko tyle ile prania mózgów na imprezach: z jednej strony Złotej Jesieni bajek nawciskał musza, a z drugiej- Wrzosowi, przyszły prezes mpgk, korzeń, ot..wybory
  Cieszcie się, 5 lat chlania i ściskania rączek. Brawo Włodawo, brawo w rytmie disco polo

 16. No i super bedziemy sie bawic. Kazdy narzeka a wszyscy na te imprezy przychodza… bardzo ludzki czlowiek otwarty na drugiego czlowieka , przede wszystkim otwarty na mieszkancow i ich problemy cuz wygral najlepszy

  • cóż !!!!!!!!!!!
   nie na każdego jest otwarty, i nie każdy chodzi na imprezy. Nie moja estetyka disco polowa, kiełbasowa…
   Problemem mieszkańców Włodawy był brak imprez. No fakt ..ten problem rozwiązał. No ale będzie teraz problem z podwyżką w mpgku, skąd na te imprezki wziąć???
   Brawo imprezowicze, gratuluję

 17. Czemuś biedny boś głupi, czemuś głupi boś biedny. Maxyma Włodawiaków, którzy lubią żyć obietnicami komuchów.

 18. vivad ed

 19. Brawo Wiesiek !!!!!!!

 20. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. No taka piękna drużyna od Września, jeszcze piękniejsza od Odyńca i tylko jedna przechrzta z poprzedniego rozdania Muchy z tego towarzystwa załapała się do Rady. Wyciągnijcie Państwo kandydaci wnioski. Myślenie nie boli!

 21. Czyli PiS nie ma w mieście żadnego radnego?

 22. Włodawski PIS – reszta = 1:14
  Ale wtopa i jak tu teraz na mieście pokazać .Co niektórzy radni tak byli pewni wygranej !?
  Będzie mi brakować na radzie tego jątrzenia i populizmu.

 23. Jeśli do pisowców zaliczyć Krzyśka Flisa to mają jeden jedyny mandat w Radzie Miejskiej.Ciekawe czy Krzysiu udzwignie ten obciach?

  • Krzysio Flis to poczciwy gość! On by nawt z partii krasnoludków mógł startować i tak by zrobił mandat bo ludzię go lubią. Jeżeli PiS liczy, że Krzysiek będzie rejtanił w radzie i toczył wojenki jak Wiesio w powiecie to się mocno może zdziwić:))) Swoją drogą Muszyński wprowadził do miasta swoich ludzi nawet z listy PiSu. Totalna porażka. Mazurkowa we Włodawskim pisie zarządzi karną kolanoskopię.

   • A na czym polega kolanoskopia Mazurkowej? Chyba że masz na myśli kolonoskopie, ale to prosta lewatywa powinna załatwić sprawę.

    • Hahah sorry faktycznie:)

     • Wiesz idoto co to referendum, bo widze nie bardzo. Daje wodzirejowi rok, maksymalnie 2 lata i zobaczymy jaki on i jego towarzystwo wzajemnej adoracji co zrobia. I nie jestem zwiazany z jakas partia.

     • Caryca Katarzyna | 23 października 2018 at 22:52 |

      O jaki piękny, klasyczny, prawicowy ból odbytnicy. I kto niby go odwoła w tym referendum? Chyba nie te 60% Wlodawian, które na niego głosowało?

 24. Caryca katarzyna a ty nie chcesz kopa na Sybir. Jak dajesz ruskim to nie oznacza, ze na takie kosci polakomi sie rodowity Polak.

 25. Ponad 3k glosow nie to jest 60 % mieszkancow Włodawy, wiec zamiast podpisywac sie glupim nickiem wez sie babo do pracy. Maz glodny, dzieci brudne a tobie za polityke sie zabralo.

 26. Caryca Katarzyna | 24 października 2018 at 06:30 |

  “Rodowity Polak” to prostak i analfabeta? Złóż choć jedno poprawne zdanie w tym swoim polskim narzeczu. Wniosek o te wyśnione referendum trzeba jeszcze poprawnie zaadresować.

  • Widac jasno babo sie nie okreslilem, do garow. Za glupia jestes i tyle. Znalazla sie durna baba co sie afiszuje z napisem prostytucja albo destylacja. Nie znasz historii Polski wiec ruska dziewucho, nie wypowiadaj sie na polskim forum.

  • Polak z małym i mam na myśli również mózg. Za to poczucie własnej wartości nadmiernie rozbudowane. Typowy też dla dla Rzymsko-katolika od Rydzyka szacunek dla innego człowieka.

 27. Reżyser Kina Akcji | 24 października 2018 at 08:05 |

  Miała powstać we Włodawie fabryka czekolady oraz huta porcelany. Włodawscy wyborcy zdecydowali inaczej widocznie nie ma we Włodawie bezrobocia. Miały byc kolektory na dachach bloków redukujące opłaty za energie elektryczna oraz wode ciepła o 80 % widocznie sa niskie skoro elektorat zagłosował za takim a nie innym gospodarzem miasta. Trudno ten projekt zostanie wcielony w Krasnymstawie lub Parczewie.

 28. “Reżyser Kina Akcji”? Naprawdę? Ma się jeszcze to samopoczucie, śmiech.

 29. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki