Niedostosowała prędkości do warunków i wjechała do rowu

39- kierująca fordem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w przepust na drodze wojewódzkiej nr 816. Jechała sama. Na szczęście nie odniosła obrażeń. Apelujemy do kierowców o bezpieczna jazdę!

Do zdarzenia doszło w niedzielę, po godzinie 9:00 na drodze wojewódzkiej nr 816 w pobliżu miejscowości Różanka, w powiecie włodawskim. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierująca fordem jechała w kierunku Włodawy. Na prostym odcinku drogi, mieszkanka gminy Hanna nagle straciła panowanie nad samochodem, wpadła w poślizg i uderzyła w przepust. Przyczyną było niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków. 39-latka na szczęście nie odniosła obrażeń. Jechała sama i była trzeźwa.

Apelujemy o ostrożność. Drogi w powiecie włodawskim pokryły się śniegiem. Jest ślisko, droga hamowania wydłuża się. Zadbajmy więc o bezpieczeństwo własne i innych dostosowując prędkość do warunków drogowych.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa
KPP Włodawa

2 komentarzy "Niedostosowała prędkości do warunków i wjechała do rowu"

  1. Otóż to | 6 grudnia 2023 at 14:06 |

    Ach te rowy. One w projekcie drogi ważniejsze niż jezdnia. Im szersza jezdnia tym mniej miejsca na rowy i pobocza. Przeciwskarpa rowu, to już prawie pionowa ściana. Ech.

  2. W ostatnim tygodniu nawet starzy mądrale lądowali w rowie, na szczęście nie wszyscy mają foty. Skoro pod kołami lód wystarczy na drodze sarenka i już pozamiatane.

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content