Nie zatrzymała się na znaku “STOP” i doprowadziła do kolizji

Kierująca Seatem 22-latka nie zatrzymała się pomimo znaku stop doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym Fordem. Seat następnie uderzył w Citroena. W zdarzeniu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Apelujemy o ostrożność i uwagę podczas jazdy!

W poniedziałek po godzinie 16:00 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu trzech aut, do którego doszło w rejonie skrzyżowania ulicy Lubelskiej oraz Piłsudskiego we Włodawie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 22-latka kierująca samochodem osobowym marki Seat jadąc drogą krajową na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nie zatrzymała się na znaku STOP i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo poruszającym się Fordem, a następnie uderzyła w Citroena, który zatrzymał się przed włączeniem się do ruchu.

Na szczęście nikt w zdarzeniu poważnie nie ucierpiał. Zarówno  22-letnia sprawczyni kolizji, jak też 24-letni kierowca forda oraz 36-latek z citroena byli trzeźwi.

Mieszkanka powiatu ryckiego odpowie teraz za swój czyn przed sądem.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i skupienie uwagi na drodze. Każdy kierowca przed manewrem, który zamierza wykonać, powinien upewnić się, czy nie spowoduje tym zagrożenia dla innych uczestników ruchu.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska – Prystupa

1 Komentarz do "Nie zatrzymała się na znaku “STOP” i doprowadziła do kolizji"

 1. Nikt nie zginął bo nikogo nie było na pasach,a tam przeważnie dużo się chodzi.Prawko oddać,badania psychiatryczne zrobić i więcej tu się nie pokazywać.

  • Coś nowego wypadek spowodowała mieszkanka powiatu ryckiego, te skrzyżowanie było zarezerwowane dla pojazdów z rejestracją lubelską. Ulica Lubelska jest szersza a Piłsudskiego wąska to dla czego pierwszeństwo ma ulica wąska? To fragment tłumaczenia lublinianki z przed kilku lat, dla czego spowodowała kolizję.

   • Byłby to jakiś argument obrony ale w tym przypadku jechała od strony Bugu i tam szerokość jezdni jest zwężona, właśnie żeby uniknąć takiej sytuacji.O przejściu dla pieszych nie wspominając.Raczej powinna zdać prawko bo kogoś w przyszłości zabije.Prawko to nie mus ,nie umiesz ,nie wychodzi ,idź z ciapa.

 2. Włodawa to bodaj jedyne miasto powiatowe bez sygnalizacji świetlnej. Światła nie tylko poprawiłyby bezpieczeństwo, ale usprawniłoby ruch. Wystarczy przejechać się w stosownych porach na skrzyżowaniach 1000 lecia – Rynek, koło starostwa, koło urzędu gminy, czy na omawianym skrzyżowaniu.

  • Od kiedy to światła usprawniają ruch w jakimś mieście? Głupszego stwierdzenia nie można palnąć. Ruch w mieście usprawniają ronda a nie światła.

 3. Nie gniewaj się Anonimie. Bywam w innych miastach i twierdzę, że światła usprawniają ruch. Ty możesz mieć inne zdanie, tylko skąd tyle agresji. Przepraszam Cię serdecznie.

 4. Niestety nie masz racji. Światła poprawiają bezpieczeństwo, ale powodują korki przy dużym natężeniu ruchu. Taka jest prawda.

 5. Czy we włodawskim szpitalu planowane są podwyżki dla dyrekcji tak jak w Hrubieszowie? Dziwne że do tej pory Pan Starosta Romańczuk nie dał podwyżki swojej partyjnej koleżance. Pewnie w pierwszej kolejności zapewnił dobre pobory swoim kolegom z peselu w zarządzie powiatu. Dobrze że sejm wydłużył kadencje samorządów to po nowym roku może będzie podwyżka dla Pani Szpilewicz. Przecież szpital tak pięknie dział i jest wzorem dla innych . Pielęgniarki zarabiają godziwie a lekarze sami proszą się o etat ale selekcja jest duża i zostają najlepsi.

 6. Przyjechała z powiatu ryckiego do miasta i “zapomniała” o znakach. A tak w ogóle na tym skrzyżowaniu powinno być wybudowane co najmniej rondo, jak już nie ustawione światła.

 7. No tak, ” światła poprawiają bezpieczeństwo ale powodują korki”.
  Korki w naszym ogromnym mieście! I dlatego żadnych świateł a rondo? Kawałek cmentarza można zaanektować i troszkę uszczknąć prywatnych posesji.
  Nie kompromitujące się idiotycznymi wywodami bo wstyd przed mieszkańcami innych miast, którzy to czytają

 8. A policji brak koło biedronki netto, Jana Pawła,BMW SZALEJĄ dobrze że kamery są POZDRAWIAM

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content