Na widok dzielnicowego próbował uciec przez okno

Zgłoszenie, że gość nie chce opuścić mieszkania znajomych, przyjęli w sobotę włodawscy policjanci. Na widok dzielnicowego 39-latek od razu zmienił zdanie i próbował uciec przez okno. Powodem jego zachowania był fakt, że był poszukiwany. Prosto z interwencji trafił do policyjnego aresztu, a następnie do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy.

Włodawski dzielnicowy  interweniował w jednym z włodawskich mieszkań po zgłoszeniu, że 39-letni mężczyzna nie chce opuścić mieszkania swoich znajomych. Będący pod wyraźnym działaniem alkoholu mężczyzna na widok mundurowego od razu zmienił zdanie i próbował uciec przez okno.

Szybka reakcja policjanta udaremniła mu ten zamiar. Po sprawdzeniu w systemach okazało się, że włodawianin jest osobą poszukiwaną. Dzielnicowy zatrzymał 39-latka i umieścił w policyjnym areszcie. Mężczyzna miał do odbycia karę 8 miesięcy za jazdę w stanie nietrzeźwości.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

2 komentarzy "Na widok dzielnicowego próbował uciec przez okno"

  1. {Na widok dzielnicowego 39-latek od razu zmienił zdanie i próbował uciec przez okno.} jeśli na widok dzielnicowego ludzie uciekają przez okno to coś jest nie tak, zmienić dzielnicowego ma negatywny wpływ na ludzi i mogą być w przyszłości, nieobliczalne skutki.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content