Muszla musi poczekać

Włodawski amfiteatr, zwany popularnie muszlą, lata świetności ma dawno za sobą. Wprawdzie sam budynek, który jest jednocześnie sceną, zadaszeniem i zapleczem, został kilka lat temu wyremontowany, ale miejsca dla publiczności są w stanie tragicznym. Burmistrz mówi, że są plany na gruntowną odnowę tego miejsca, ale nie znajdują się one w topie miejskich priorytetów na najbliższą przyszłość.

Niewątpliwym atutem włodawskiego amfiteatru jest jego położenie w najstarszej części miasta i w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła pw. św. Ludwika i zakonu paulinów. Obiekt charakteryzuje się świetną akustyką i wyjątkowym klimatem. Kilka lat temu, po przekazaniu obiektu pod zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, wyremontowano budynek, który okala scenę i stanowi jej zaplecze, choć chyba nie zrobiono tego profesjonalnie, bo z sufitu odpadają już panele.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Muszla musi poczekać"

 1. Burmistrz ma gdzie tańczyć na rynku.Muszla jest własnością miasta?Była przed laty jakaś zamiana z sukienkowymi.Jak to ich własność niech sami remontują.Chyba że ich własność ale remonty miasta na umowie hehe Nie zdziwiłbym się jakby tak było.

 2. Sukienkowym oddali ulicę. Po co remontować “muszlę” – lepiej kupić książkomat i ustawić przy wejściu do biblioteki. ABSURD!!!!!!!!!

 3. Ale musicie się nudzić. Proponuję zadzwonić do UM i dopytać kto jest właścicielem tejże muszli. To co nazywasz sukienką to habit. Do szkoły!

  • Bywało, że odziani w te habity gwałcili niewinne dzieci. Kiedy paulini “wyspowiadaja sie” z grzechów Paulina Pawła Morki

   • a ty jesteś tym zgwałconym

   • wrrrrrrrrrr | 1 września 2022 at 09:44 |

    Każdy spowiada się ze swoich grzechów. Nigdy nie będę się spowiadał z twoich grzechów. Nie ma tak dobrze. Inna sprawa, to brak szacunku do drugiego człowieka. Nienawistne nazywanie człowieka żyjącego życiem konsekrowanym- sukienkowym, to poniżej krytyki.

    • Co za tępa nowomowa. Paulini tuszowali pedofilię. Rozumiesz? Typ gwałcił dzieci a sprawę zamieciono pod dywan. Daruj sobie ten pseudoreligijny bełkot o “życiu konsekrowanym”.

 4. Kiedyś burmistrz o sprawach ważnych mówił w miejskim vlogu. Dziś widać nie ma nic do powiedzenia bo od kilku miesięcy brak.

  • przedsiębiorca włodawski | 29 sierpnia 2022 at 07:47 |

   Zapewne ma ważniejsze rzeczy do roboty niż zaspokajanie niezdrowej ciekawości internetowych “ujadaczy”, szczególnie tych, którzy swoją aktywnością przysparzają miastu zero dochodów a oczekiwania mają jak byli właścicielami tego miasta. Ot i wykształciła ci demokracja pokolenie roszczeniowych baronów.

   • Odezwał się “wykształcony” przedsiębiorca, wnoszący niewielki wkład, który “zapomniał”, że dochody miasta też są z podatków.

 5. Baronów?, chyba baranów…

 6. proponuje dopisac muszle do reparacji wojennych od niemcow

 7. Błazen

 8. A przypadkiem nie Stiepan?

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content