Mocni tylko na sesji

Radni Rady Powiatu we Włodawie już od wielu lat migają się od noszenia własnego sztandaru. W efekcie do pocztu sztandarowego wystawiani są np. stażyści. Nie inaczej było też podczas ostatnich obchodów uroczystości 3-majowych. Wstyd!

Według nieoficjalnych informacji wielokrotnie przed uroczystościami typu 11 Listopada czy 3 Maja urzędnicy telefonowali do wszystkich radnych powiatu w sprawie ich akcesu do pocztu sztandarowego.

Nikt się jednak nie zgłosił. Podobno wymówki bywają ciekawe, najczęściej jednak padało stwierdzenie: Nie, bo nie. Czasem wymawiano się chorobą lub uczestnictwem w gminnych obchodach. Wygląda więc, że w powiecie włodawskim uczestnictwo w poczcie sztandarowym na pewno nie jest obowiązkiem i zaszczytem, lecz karą.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Mocni tylko na sesji"

  1. W ubiegłej kadencji był jeden radny, który był każdy za każdym razem w poczcie sztandarowym. Obecnym radnym widać brakuje jaj i poczucia obowiązku patriotycznego.

  2. Połowa rady to wielcy patrioci którzy mają gęby pełne pięknych słów na sesji ale jak przychodzi co do czego to żaden nie zgłosi się do pocztu. WSTYD!!!

  3. Bezradny. | 10 maja 2019 at 22:02 |

    Jeżeli nikt się nie zgłosił to któryś ze starostów powinien użyć swojego autorytetu i po prostu wyznaczyć osoby. Chyba, że panuje tam anarchia i rządzi ten kto raniej wstanie. Jak do medali to wszyscy wystawiają piersi najchętniej ci, którzy nie spełniają kryteriów. Hm. czego to się nie załatwi po linii partyjnej.

  4. Rezyser Kina Akcji | 11 maja 2019 at 22:05 |

    Zachowanie BEZRADNYCH należy określić jednym słowem Dziadostwo !!!

  5. I co szanowni wyborcy. Łatwo jest krytykować ale ktoś ich wybrał. Sami nie znaleźli się na stołku.

  6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki